Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
ArengumaagiaArengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

  

Egregor

04.03.13

Egregori mõte on koordineerida ühistegevust. Iga egregori südameks on hulktahukas ehk kristall. Need egregori kristallid on jumalakujundid, mis hoiavad süsteeme koos – nagu nähtamatud juhid. Arengumaagi jaoks on nad vahend, pööbli jaoks aga jumal ise. Kui nt vabamüürlane räägib jumalast ehk nn kosmilisest võnkumisest, siis ongi see kristall.

Need samad kujundid on ka inimeste endi sees. Milline kujund on esiplaanil, sellega on ta tõmmatud vastavasse egregori.

20.11.09

Mis on egregor? Ühendväli. Näiteks, kui 100 inimest mõtlevad sarnaselt, tekib nende vahel side ja nad edastavad maailmaruumi ehk kõiksusse mingi sõnumi. Ergregorite näitlikustamiseks on toodud kristlust, islamit, budismi jne. Need on ühed suuremad ühendväljad. Ühendväli tekib pika aja jooksul ja väga paljude inimeste ühesuunaliste mõtete ja tegevuse tulemusel. Sisaldab teatud mõttemalle, käitumisviise, mida võib teha, mida tuleb vältida jne.


Eksistentsor
sügis 2016
Eksistentsor on mälupanga ja alge koostööst sündinud ühislooming, mis asub astraalis. Ta on sädeme projektsioon või kiir ehk sädeme avaldumine, nn kehastunud jumalikkus. Eksistentsori toimimist hakkame mõistma, kui teame üht tõde: tervikut ei saa haarata. Kontakteeruda saab vaid ühe tahu pealt korraga. Seega me näeme alati ainult ühte tahku korraga. Seejärel tuleb vahetada vaatenurka. Iga tahk salvestub meie mälupanka ja lõpuks tekibki tervikpilt. See ongi eksistentsori osake, mida arengumaagid näevad erinevate tahukate või kristallidena. Algselt annab eksistentsori inimesele Loodus, et säde saaks kogemusi omandada ja areneda.


Eluenergia

18.11.15

Loodusenergia, mis on tajutav optimismi, rõõmsameelsuse, teotahtelisuse, toimekusena. Sisemiselt lõhestunud inimesed kandivad elujõu parasiitsüsteemi. Parasiitsüsteemi elujõu allikaks on raha. Mida rohkem raha, seda parasiitlikum ühiskond - inimesed on mornid, mossis, depressioonis, pole aega, pole elujõudu, ei taha midagi teha. Mida vähem raha, seda looduslähedasem ühiskond - rõõmsad, õnnelikud, toimekad inimesed. See ei tähenda, et raha oleks kuidagi paha. Raha algne mõte on olla väärtuste mõõdupuu. Aga raha on muutunud mehhanismiks, mis käiab parasiitlikku ühiskonda. Inimesed on idioodid, kuna annavad kõik eluenergia niisama (läbi superbeebide) ära.


Elu mõte

oktoober 2015

Elumõte on see, mis viib sind paremaks, arendab.

Elumõte on kontakt sisemise minagia. Kui inimene teeb seda, mis on tema elumõte, saab tema sisemine mina avalduda ning ta tunneb ennast sisemiselt täidetuna. Inimese parameeter annab lisatoidet tema valikule, millist elumõtet ta teostab. Eesmärk/tahe peab olema paigas. Elumõte on see, mis hakkab voolama alt üles läbi hüperruumide nende algeharude, mis on inimese sünniparameetriks. Prioriteedid on energiavoog läbi meie teisikute - millist teisikut rohkem toidad ja millisest teisikust kõik alguse saab.

Töö on olemusest tulev tung. Meie sisemine mina tahab midagi konkreetset teha - see on meie valik. Kui inimene oma elumõtet ei tea, siis pole valikutel tema elus mõtet. Valikutega paneb inimene paika oma elumõtte. Valik on inimese arengupunkt. Elumõte tuleb seest - see kiirgab. Inimese arengupunkt ongi tema sisemine päike.

Paraku võtab süsteem inimestelt sisemise mina avaldumise ressursi (looduse plasmoosi) ära ja annab vastu mingi muu ressursi. Inimene on loll kui võtab vastu süsteemi poolt pakutava ressursi (elumõtte energia). Ta ehitab ja teeb tööd, aga jääb sisemiselt tühjaks – see on mõttetu süsteemi teenimine. Ehitada uhke loss, korjata raha – see on süsteemi elumõte, orjamine. Koogolid on need, kes inimestele parasiitsüsteemi elumõtteid annavad.

Tagasi