Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
ArengumaagiaArengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

  

Tagasi

Hing
26.10.16
Hing on looduse poolne toiteallikas. Energia/kütus, et tegutseda ja toimetada.

Loodus annab kõigile kehastuvatele olenditele eluõiguse ehk tuuma. See on nagu meie keskpunktiks oleb kera või muna. Tuuma ümber läheb hing, mis on nagu energeetiline ketas seal ümber – nagu ufo.

See, kui palju toitekanaleid alge saab, määrab ära tema mõjusfääri/mõjuvõimu selles maailmas – ta kehastub kas elementaali, taime, looma või inimesena (looma ja pärisinimese vahepealse olendina).
Elementaalil on 1 toitekanal, kuna ta asub vaid ühes reaalsuses esimeses astmes. (1x1=1)
Taimel on 4 toitekanalit – ta asub siinpoolsuses ja antireaalsuses ning mõlemas neist on tal 2 astet.
Loomal on 9 toitekanalit – ta asub indiviidina siinpoolsuses, antireaalsuses ja sisemaailmas ning kõigis neis on tal 3 astet.
Pärisinimesel on 16 toitekanalit – ta on indiviid siinpoolsuses, antireaalsuses, sisemaailmas ning astraalis ning igaühes neist on tal 4 astet.
Ühiskonna hing on 5x5 ehk 25 toitekanalit. See on väga suur ja meie ei saa seda mõista.

Kirjutaja hing on 6x6 ning planeedi enda hing on 7x7.

Inimene on looma ja pärisinimese vaheetapp.

Pärast seda, kui meie alge oli jõudnud arengus nii kaugele, et kehastuda esimest korda inimesena, andis Loodus meile 3 toitekanalit juurde – kokku 12. Me arenesime edasi läbi saamise. Seejärel peamegi me nüüd tööd tegema ja ennast ehitama, et Loodus saaks toiteid juurde anda.

Selle jaoks on loodud 4 kirjutajat, mis juhivad rasse:
Mustade rass
- arendab välja 13ndat toitekanalit ehk füüsilise keha neljandat astet. Antireaalsuses, sisemaailmas ning astraalis on ta endiselt loom. Neeger õpib füüsilises kehas olema inimene – seda haldama, arendama, juhtima.

Värviliste rass – arendab välja 14ndat toitekanalit ehk õpib kasutama antireaalsuse neljandat astet. Sisemaailmas ning astraalis on ta endiselt loom. See tähendab, et ta õpib ilu meelt – õpib olema ise ilus, väliselt.
Valgete rass arendab välja 15ndat toitekanalit ehk õpib kasutama sisemaailma neljandat astet. Astraalis on ta endiselt loom. See tähendab, et ta arendab välja iseenda sisemaailma ehk sisemist ilu ja tegeleb iseenda muutmisega. Valgel inimene toob oma sisemaailma enda kehast väljapoole. Seega tema olemus püüdleb puhtuse ja korra poole. Valge inimese mõõdupuu on puhtus ja kord – ta ei reosta. Näiteks valge naine oskab ennast sisemiselt ilusana hoida – ta on reserveeritud, daamilik.

Aarialaste rass arendab välja 16ndat toitekanalit ehk õpib kasutama ehk olema astraalis andvas pooles. Kui inimeses on nii võttev kui andev pool korraga, tekib plahvatus. See on juba uus kvaliteet. Seda rassi reaalselt ei eksisteeri. Kui hakkab tekkima, siis tapetakse maha, kuna on ohtlikud parasiitsüsteemile. Aarialane on ainus, kellel on juba reaalsed maagilised võimed.


Tänapäeval on aga füüsilise keha osas toimunud rasside segunemine ja nõnda tuleb konkreetse inimese rassi vaadata pigem sisu või tunnetuse pealt.Hingeosa 

27.09.13

Hingeosa on oskus. Kui inimene teeb midagi hingega, siis ta tõesti ka ise reaalselt teeb seda, mitte ei ole lihtsalt läbilasketoru, keda jumal juhib. Hingega tegemine on oma oskuste maksimaalne kasutamine. Hingeosad on need, mis loovad võimalusest väärtuse.

Hingeosa on omadus, mis kandub ühest maailmast teise. Hingeosad on oskuste kogum, mis paikneb teisiku ümber. Hingeosa tekib, kui töötame läbi ürglipti. Nt Tokroda raamatus kirjeldatud 18 mees-naisaspekti on hingeosad, mis kokku moodustavad arenguplatoo, millel asub teisik.

Kogemused võivad olla väga valusad ja traumaatilised (hingetrauma, kompleksid), aga need tuleb läbi töötada. Valu ja traumad näitavad meie puudusi. Nt kui inimene on lapsepõlves saanud trauma sellest, et vanemad tema loomingu hävitasid, siis tähendab see, et ta peab endas uue hingeosa välja arendama, milleks on kaitseomadus. Ajapikku muutuvad kompleksid meie tugevateks kohtadeks.

09.06.15

On üks maailm, kuhu ladustatakse meie hingeosad ja seejärel vastavalt süsteemi vajadusele teistele inimestele külge poogitakse. Hingeosa ei saa röövida väljaliselt, kuna inimese hingeosa ehk pärisosa on astmes IX. See võetakse inimeselt ära meeskonnaga, kui inimene ise loobub enda ülesandest. Tehakse seda kambakana füüsilise peetimise, blokkimise teel. Kui inimene midagi teeb ja see oskus tal lampi ära kaob, siis ta kasutas võõrast hingeosa. Kuna me kõik kasutame võõraid hingeosi, siis on kõik lubatud. Kui sulle tehakse kambakas, siis kasutasid enda isiklikku hingeosa. Võõrast hingeosa kasutades toidab inimene samal ajal ka parasiitsüsteemi.

24.11.15

Laias laastus on hingosi pooltuhat.Häälestumine

05.10.14

Iseenda ümberstruktureerimine, kohandumine. Kui inimene ei oska ümberhäälestuda, siis vajab ta väga stabiilset keskkonda, kuna on väga jäik ning olukordadega kohanematu. Igas situatsioonis on vaja erinevaid erinevaid omadusi (hingeosi). Sobiv häälestus aktiviseerib vajalikud hingeosad. Nt mõnes olukorras on vaja mõelda, mõnes emotsiooni kasutada, mõnes kiiresti reageerida.

Vt ka mõistet "võnkumine".


Hüperruumid

Loe siit: hüperruumid.