Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
ArengumaagiaArengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Lapseenergia

22.05.15

on energia, millega saab teostada teiste nägemust.

Kuni 40-seni saab mees teha teiste nägemust. Kuigi, mida vanemaks, seda vähem. 40 ja üle ei saa mees teha mitte kellegi teise nägemust, kuna tal pole enam seda lapseenergiat kaasas. Edasi saab ta energiat vaid läbi oma sisemaailma. Mehe sisemaailmas on nägemus ja ta tõmbab selle teostamiseks vajamineva energia läbi oma nägemuse. Kui nüüd tuleb keegi ja teeb selgeks, et tema nägemus on lollus, lükkab ta ka teostamiseks vajamineva energia kinni. Mees ei saa kellegi teise nägemust teha, sest ta ei anna talle energiat. Nõnda jääb kõik tegemata.


Larv

04.03.13

Larvid on ainujumala töökehad, aga larve ehitab inimkond – kõik inimesed (v.a võib-olla prükkarid, kes ei ole võimelised isegi larvi ehitama).

Parasiitsüsteem larve ei loo (parasiitsüsteem ei loogi midagi) – larvid on inimtoitelised. Inimesed loovad larve ise, kuna peavad neid enda omaks. Inimesed teevad enda oskusi larvi sisse, mitte ei ehita endale. 

 

Loodus loob anorgaanilisi olendeid planeedi tasandil - need loovad korda, elumustreid. Kogu loodus on anorgaaniliste pealt ehitatud. Ainujumala anorgaanilised on aga planeedist allpool. Larvid on ainujumala anorgaanilised olendid, mis asuvad ühiskonnas. Nad on Nõrkusejõu näidismudelkehad.


Ainujumalal on vaja kehastuda. Larvid on anorgaanilised eluta olendid, ainujumala töökehad. Larv allub eranditult ainujumalale ja täidab süsteemi käsku.

Larv on süsteemi hing, mis tuleb ülevalt alla, kinnitub inimese peale ja hakkab tema  hinge närima. Larv paneb pähe "õigeid" mõtteid, tekitab "õigeid" tundeid, paneb inimesele eesmärgid, mis on süsteemile kasulikud. Inimene teeb seda tööd, mida larv ütleb,  inimene on larvi käepikendus.  Larv tuleb selle augu peale inimesel, kust tal hingeosa puudu on. Inimene ei saa aru, kui larv on tema küljes, aga nägijal on neid võimalik näha.


Kui inimesel on kõrgem mina ehk kolmas mina (mälupank, maailmapilt, mudelite ruum, juhtruum) välja arendatud, siis ei saa emalarv temasse siseneda.  Aitab see, kui inimene teadvustab, miks talle midagi meeldib. Nt kui mehele üks naine meeldib, siis ta peab alati teadma, miks see naine meeldib. Alati tuleb vaadata, kas see on süsteemi tahe, naise tahe või tema enda vajadus. Larv kardab avalikustamist. Kui larv surma saab, siis lähevad mingid inimeste kooslused laiali.       


Liptor

09.12.15

Liptor on see, mis loob energiat. See on osa inimese kuuest minast, mis võtab hüperruumidest algenergiat ja loob. Liptormina ehk sisemise jõu allikas (Karviku algeharu) asub piltlikult taevas. Liptormina on ressursi allikas, mis liigub mööda hüperruume ja töötleb läbi algenergiat. Ta toodab läbi sisemise töö teistele minadele ressurssi (toitu). See on meie töökus, loovus, jumalikkus.

Loodus oma liptoriga on loonud selle maailma ja meid toidab oma liptoriga, et saaksime kehastuda.


Liptortase

25.11.15

Liptortase – tehtud töö, arengutase. Kui võtta inimeselt kõik looduse poolt antud tugi ja jõud ära, siis see tase, mis temast alles jääb, ongi tema liptortase. Peegeldab seda, kui palju on alge suutnud endaga sisemiselt tööd tehes loodusenergiat läbi töödelda ja areneda. Liptortaseme järgi on inimesed tegelikult elementaalid ja taimed ning mõned üksikud on vaid looma tasemega. Liptortase näitab kõikide elude tööd kokku.


Liptorvõrk

01.05.15

Juhi element (analoogne ürgliptidele), mis tekitab võrgu ja meeskonna liikmed saavad selle võrgu toel liikuda. On nagu väli, kus saab ühistegevus toimida, saab liikuda, määratleb rollid. Võrgu loomisel on vaja, et juhil oleksid täiuslikult kõik hingeosad koos – 626. See võrk on nagu trolli liinid. Kui inimene vastab juhi nõuetele, siis saab ühendada enda sarved sinna võrku ja liikuda. Võrk on ehitatud teadvuse laanide pealt – 4.aste.


Lõhestatus (sisemine)

28.10.15

Igaüks meist on alge, mis on alguse saanud ühest ruudust ürgsuppi langenud võrgus. Seal asub meie ürgparameeter. Ürgsupi ruut on meie olemuse kodu, kus asub meie kõrgem mina. Olemust võib defineerida kui identiteeti: kes ma olen?. Oma ruudu pealt teise alge ruudu peale minekut ehk teise alge olemusse tungimist nimetataksegi eneselõhestamiseks. See on identiteedivargus, mis pannakse toime suure ahnuse tõttu. Ahnus alati lõhestab meid. Siiras soov - ärge olge ahned, olge need, kes te olete.
Kui inimene on oma olemuse algeharus, siis on ta loov, õnnelik, energiarikas. Kui keegi hakkab tema olemuse areaalile ehk ürgsupi ruudu peale tungima, tunneb inimene hingepiina. Kui olemus on nn kotti pistetud, tunneb inimene lootusetut ängi. Äng - see on orjus. Kui inimene harjub kõigega, ka ängiga.

Sisemine lõhestatus algab maailma heaks ja halvaks jagamisega (loe edasi mõistet "Sisemine parasiit")

Kui inimene raiub ennast tükkideks ehk lõhestab ennast sisemiselt, siis kaob tema keskkoht ehk jumalikkus ära. Kui inimeses andev pool puudub, siis on ta seest tüh ning muutub diktaatoriks.


Kui inimene lõhestab enda intelligentsi – ei suuda mõelda – tekib tühjus. Tervikliku mõtlemise ringvool ja analüüs saab tekkida siis, kui inimene näeb asja läbi 12 erineva vaatenurga/intelligentsi.

Kui inimene lõhestab enda emotsionaalsuse, siis tunnetab ta vaid üht osa neljast: tema ise, teised inimesed, maailm, protsessid.

Näide iseenda lõhestamisest emotsioontasandil: Kuidas saada kõik ressursid – naine raiub ennast 4 tükiks nagu õun ja kleebib ennast mehe ümber. Nii on ta korraga kõik ühes – sama mehega kiresuhtes, väesuhtes, armastussuhtes ja platoonilises suhtes. Mees loob hüve, läheb läbi naise ja naine määrab, kuhu ressurss läheb, kuhu investeeritakse. Mees on naise mullis kile sees ja ei saa avalduda. Keskkoha kaotus toob naisele kaasa aga depressiooni ja võimujanu.

Kui inimene purustab oma tahte (vundamendi), jääb ta areng seisma.
Koogol näeb inimest paradiisi osa pealt. Lõhestatuse pealt näevad peliidid inimest. Kui kaotad halva ja hea ära, muutud peliitide poolt nähtamatuks.


Et ainujumala vastu saada, tuleb kaotada endas lõhestatus.

Mida suurem lõhestatus, seda suurem mõjuspekter, aga seda rohkem oled ka mõjutatav ja parasiitsüsteemi jaoks kontrollitav. Lõhestatus annab suuruse. Mida rohkem tükke on väljas, seda parem kontroll. Seega ei ole kasulik olla lõhestatud. Kui inimene tahab, et teda märgataks, siis lõhestab ta ennast. Ta tahab jumalale lähemale, aga saab (ainu)jumalale lähemale, kui ennast lõhestab.

Kui me oleme ainelised ehk kehalised olendid, me näeme maailma ainult ühest nurgast. Enese lõhestamise asemel tuleb õppida väljalist intelligentsi. Tänu väljale saame me panna ennast teise situatsiooni, et näha, kuidas teine näeb. See ongi jälle üks välja omadus.


18.11.15

Lõhestatud inimesed (nim 4 superväärakat: koerakoonlased, psühhopaadid, libahundid ja superbeebid) on kantimismehhanismid parasiitegregori ning loodusliku inimühiskonna vahel, kuna üks osa neist elab ühes ning teine osa teises maailmas. Must parasiitegregor on kokku kleepunud meie inimühiskonnaga, kust voolab toitu pidevalt parasiitegregori. Kogu ressurss, mis energiaringlusena ülevalt universumist tuleb, imetakse ühiskonna pealt parasiitmaailma.

Kes on ennast lõhestanud, need saadetakse pärast parasiitsüsteemi hävimist olemusvanglasse, kus nad peavad enda loomingut hävitama hakkama. Enda olemuse kokkutõmbamine on piin  - nimetatakse põrgupiinad.


Lõngus

01.05.15

Lihtne nimetus ühele kolmest (Loodus, Lõngus, Junn), kelle Ainujumal endale käepikenduseks lõi. Tokroda tajub teda vibaliku ja peenikesena - sellest ka nimi. Lõngus oli see, kes tegeles algetega. Lõnguse inimesed on ainult väljalised.

Tagasi