Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
ArengumaagiaArengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

  

Tagasi

Maagia

26.08.15

Välise struktuuri muutmine läbi sisemise struktuuri muutuse.

02.10.15

Maagia on plasmooskeha juhtimine. Plasmooskeha juhtima hakates muutub inimene nõiaks - saab aru, et tal on väli, energia, tunnetab nt biovampiire, koogoleid, globaalset eliiti.

november 2015

Usu ja maagia vahe: Usklik räägib, et jõud (jumal) juhib meid ja me peame sellele alluma. Maag aga on see, kes kasutab jõudu, et muuta maailma. Ainult nõid suudab ennast muuta ja luua, teisi kujundab ühiskond. Usus on inimene lunastamist vajav patune. Maagias on inimene jumal, kes ennast ise valitseb.


Maailm

Loe siit


Male (vaimne)

sügis 2015

Male (vaimne) on loodusenergiate struktureerimine või läbilaskmine. Malenupud on energiate paigutus või suunamise vahend, et määrata ära, mida inimesed saavad teha ja mida mitte.

Malenupud on energiate häälestused, voogude suunad. Kui teed käiku, siis muudad enda energia voolustruktuuri teiseks. Male on struktuuri nihutamine, punktid, mille kaudu kogu voolamine käib.

Iga malend on üks energia antireaalsusest. Suurim malemäng on sõda 2 globaalse parasiitliku eliidi vahel - peliidid ja vereliinid. Tähtsad isiksused ja autoriteedid on selles suures malemängus malenditeks. Raha antakse ainult nendele, kes tapavad. Loodus peaks määrama, milline energia mida teeb, aga parasiitolendid määravad.


Malenupud vastavad antireaalsuses 6 esimese hüperruumi algeharude arvule (vt baassüsteemid - hüperruumid):

6.mõõde: 144 etturit - esiliinil on vastasmõju osakesed, millest 72 on aktiivsed(seest väljapoole) ja 72 on passiivsed (väljast sissepoole). Need on väikese mina pealt. Ettur on uuenduste tooja.

5.mõõde: 72 punni - aineosakesed. Tagareas on punnid. Maisel malel on kõik elemendid, aga punni pole. Punn on välja sektor. Kõik punnid on suure mina pealt – väli.

Keskel on kuningas. Kuningaid on üks ja see asub astraalis ehk kõrgema mina peal kirjete tasandil. Malendid alluvad kuningale. Tapetakse kõrgemat mina

4.mõõde: 24 ratsut - kiired ratsukäigud.

3.mõõde: 12 oda - 12 intelligentsi. Terav, temaga saab lüüa.

2.mõõde:4 vankrit - ajad/emotsionaalsused. Veab/lohistab ühest kohast teise.

1.mõõde: 2 lippu  - nähtav ja nähtamatu mass. Tehakse põhilöögid ja kaitsed.


Marss

Loe siit


Matriarhaat

08.04.13

Matriarhaat  on see, kui naine on boss ja mehe roll on olla nn teenindav personal. Mees sukeldub matriarhaati, kui usub, et naised on elu alus; naised on need, kes neid päästavad; kõik sõjad ja kurjus on tekkinud meestest (tung laieneda ehk kvantiteet on naisprintsiip). 
Mehega kohtudes on iga naise valik: kas teenida meest või süsteemi. Mehe teenimine: võetakse mehe tarkvara, kuulatakse, mis mees ütleb. Süsteemi teenimine: mees on loll, ei tea mitte midagi, pätt ja kaabakas. Naine on see hea „emme“, tänu kellele perekond üldse koos püsib.  

13.12.12

Looduse järgi on inimkond patriarhaatlik ehk mehekeskne, kuna otsekontakt loodusega VII aste on vaid mehel. Illusioonide , ärimaailma ja usumaailma alus on see, et naine saab olla süsteemi abil juhtemand ehk maffiaemand.

On üks suur äri-, usumaailma illusiooni mull. Sinna panevad naised oma mullid. Naine kinnitub egregori külge ja egregor paneb naisele tingimused, milline peab olema mees. Seega naine ei vali meest, vaid süsteem valib mehe. Igal naisel võiks olla tegelikult aga nii palju väärikust, et ta valib mehe ise, mitte ei lase süsteemil ennast paaritada. Mees kinnitub naise mulli külge, on nagu puu seal. Ja siis mees arvab, et ta toetub naisele. Puujuurikas peaks pinnasest ammutama ressursse, et ehitada. Aga tegelikult saava poole ühiskondlikud naised hoopis imevad mehe puujuurikast elumahlu välja. Andvas pooles ühiskondlikud naised kasvatavad aga meestest perverte: nad võtavad mehe oma mulli ja arendavad ta korralikuks ühiskonna kodanikuks.  (Vt lisaks mõistet "orjaprogramm")


Meel
09.12.15

Meel on tajud, tunnetus, intuitsioon. Meel on sisemine võrgustik, mis transpordib infot, mõjusid ühest punktist teise – nagu seeneniidistik või ka nagu internet. Meel on eksistentsi tajumiseks ja protsesside mõistmiseks.


Füüsiline keha ei ole meie osa. Selle sees elab väike mina ehk meel, mis on üks kuuest minast. Füüsilise keha sees on meele kodu (Bitchi algeharu, seotud mõistuse nulliteisikuga - loe baassüsteemid). Umbes nagu teol on karp. Füüsiline keha on 9 mõõtmeline (loe "baassüsteemid"). Seega on meel väga mitmetahuline ja suure arengupotensiaaliga. Meie meel kehastub siia Looduse maailma sisse, et korjata kogemusi. Kuid areng ei sõltu ainult kogemuste korjamisest, vaid ka töötlusest. Kelle liptormina pole tööle läinud, selle meel töötab ainult välise jõuallika peal.

Inimesed kardavad surra, kuna siis tõmbub nende meel täpselt nii väikeseks, kui on liptormina ehk kui palju iseenda jõu pealt suudame kehasid luua. Reaalselt 1-2 mõõdet. Kes on juba 9mõõtmelises kehas elanud, see tahab seda jälle ja jälle kogeda.


Kellel on kõvasti arenenud meel, on väga tundlik. Meel liigub teiste kehade sees. Nõia taju pole muud kui meel, mis liigub erinevate teisikute, hingeosade, teadvuselaanide jm vahel. Mida paremini suudab meel kanda infot ühelt teisikult teisele, seda tugevam on inimese reaalsustaju. Iga kord, kui inimene eitab reaalsust, lõhub ta enda meelt. Illusioonid on meele sees olevad infovoogu moonutavaid filtrid – midagi lõikavad ära ja midagi näitavad.


Isiksus on see, kelle meel on tugevalt ühendatud füüsilise keha ja tema kõrgema mina vahel. Kui inimene on nagu selgrootu mollusk, siis on tal kehvasti arenenud meel – info ei liigu. Kui inimesel on väärisik(sus), siis ei ühenda meel inimese keha ja kõrgemat mina, vaid ühendab hoopis keha ja Ainujumala süsteemi.


Tujumuutus ehk meelemuutus tuleneb sellest, et kusagil tasandil on toimunud mõne teisikuga muutus ja see kandub läbi meele siia füüsilisele tasandile. Nt sai mõni teisik haiget ja inimene hakkab tundma ennast äkitselt emotsionaalselt halvasti. Kui kogu aeg on halb olla, siis on mõni teisik vangis ja teda piinatakse. Arstid pakuvad selle tunde vastu antidepressante ehk meeletapjaid. Meeleseisund muudab ka meie keha. Kui meelt tappa, hakkab keha lagunema.


Meeletu tähendab, et meel ei toimi. Meeletult armastaja näeb ainult enda vajadust ehk ta tarbib teist lõputult. Nn meelega armastamine tähendab teise tunnetamist, temaga arvestamist. Nt meeletu tarbimine tähendab, et meel ei taju ära, mida tarbid, mida vajad. Nt meeletult mõtlejad on zombid, programmide levitajad, kes ketravad ühte programmi.Meeskonnatöö

veebruar 2016

Meeskonnaliige - on see, kes võtab raskust kanda. Meeskonna liige pole see, et kui on pudrumäed, siis tema muudkui sööb.

Meeskonnaliige on standardinimene – temaga sulandatakse ja integreeritakse uus teadmine ühiskonda. Uuenduste toomine on raske.


18.10.13

Meeskonna aluseks on ühte viidud erinevate parameetritega isiksused, kellel igaühel on oma areaal/territoorium. Meeskonnatöö on liikmete hingeline tajumine - üksteise vajaduste ja väärtuste tunnetamine. Meeskonnatööd ei saa teha, kui pole isiksusi. Isiksustest koosnev meeskond on nagu värvipalett, mille abil saab ilusa värvilise maali. Kui pole isiksusi, on kõik värvid justkui ühte potti kokku segatud ja saadud üks hall toon, millega saab vaid mustvalge pildi.
Isiksustest koosnevas meeskonnas ei teki konkurentsi. Kui oled teistsugune, siis saab vahetada. Meeskonnatöö võti on erinevad parameetrid.
Ei ole mõtet teha asju, mida teised teha saavad. Siis jääb rohkem ressurssi järgi, et teha asju, mida teised vajavad. Mingil ajal on kasulik ise kõiki asju teha –siis õpid väärtustama teisi.

Meeskonnatööd tehes tekitame sellega maailma, kus saavad sündida meie teisikud.

Iga inimese sisemaailmas on pesa, mis on meeskonna töö. See tähendab, et me ise määrame oma sisemaailmas paiga, kuhu meeskonda me kuulume. Juhiga ühilduva meeskonna teisiku asemel on selle koha peal on aga kaarnakuju - demokraatia kaaren´, mida valitseb parasiitsüsteem. Inimesed ei ole meeskond, vaid ühesugustest liikmetest koosnev kaarnapilv.

15.09.15

Hüve tekib erinevate parameetrite liitmisel. Meeskond annab mehele puuduva jõu - süsteem annab. Meeskonna liikmetel ei pea olema mitut naist (vt monogaamia).

Indiviidil pole tähtsust. Oma elu on oma elu, see on sinu enda asi. Oluline on see, et sul on jõuk (grupp), kuhu sa kuulud.

Inimestel on see häda, et neil on isikukultus – nad peavad ennast liiga tähtsaks. Alles siis saab rääkida inimese väärtusest, kui ta ei hooli ühiskonna arvamusest ning teab, et üksinda ei loo ta mitte midagi. Oma asja ajades saab ainult tarbida.

Kui inimene tahab olla eriline, siis on ta järelikult laisk – pole omadusi (töökeha). Omadus eristab inimest. Mida rohkem omadusi on, seda kasulikum oled. Ka naine on kasulik ainult siis, kui tal on omadus – huvi ehk nälg.


02.12.15
Vastavalt füüsilisele kehale on meil erinev tähelepanupunkt. Me kõik sünnime mingi sünniparameetriga – see on anne ehk looduse poolt antud tugi. Andetuid inimesi pole olemas. Viga on selles, et inimesed ei taha elada oma parameetris ja siis on nad mõttetud olendid.


Et teha valiktut, on vaja maailma tunnetada. Tähelepanupunkt võimaldab näha ja tunnetada maailma teatud nurgast. Seetõttu on vaja teha meeskonnatööd – ühel on üks tähelepanupunkt, teisel teine ja nõnda on üheskoos tunnetusspekter laiem.


Juuli 2014

Programm Smith meeskonnatöös (II hüperruumi Ibraudi algeharu):
Meeskonnatööga tekib ringvool, mis muudab ja mille keskele tekib allikas. Kui meeskonda teha, läheb üks inimene alati lolliks –teda mõjutab parasiitsüsteemi kollektiivaju. Alati süsteem ostab ühe inimese ära. Selleks, et voogu mitte kanda, läheb juht sinna asemele, keskkoht jääb tühjaks ja sinna asemele läheb parasiitsüsteem. Inimesed kaklevad selle nimel, kes saaks reeturiks –reetur on hea olla, kuna saab hüvesid. Smith töötab 1-2 hüpr ruumi pealt.


Mehelikkus

12.10.16

Mees sünnib valmis energiatega. Mehe keha on loodud energiaid liitma, ühtseks suldandama. See tähendab, et mees peab lahendama esile kerkivaid probleeme ja mitte põgenema nende eest.

Kõik hüved luuakse ainult energiate liitmisega. Kirjutajas selle kohta kirjed hetkel puuduvad. Seega ei tehta seda massiliselt ja enamus isasloomi ei saagi meesteks.

Kokku liidetud energiatest tekib teadvuskiir, avardumine ja miski muutub valgeks ehk arusaadavaks. Mehe ülesanne on õpetada, juhendada, aidata teadvustada. Sel viisil loob ta rahu ja konfliktid kaovad.

Mees suudab erinevatest energaitest liita kokku sünteesenergia. Ühiskonnas aga toimub pidev positsioneerimine – kes on vingem? See on feministlik kultuur, kus valitseb meeletu meesaspekti defitsiit. Naisprintsiibis on võimalik suhelda ainult samas parameetris ehk siis, kui üks muutub teise moodi. Kõik muudetakse ühesugusteks, kloonitakse. Selle tulemusel suheldakse kõige madalamas mastaabis, kuna kui panna nt ülikooli professor ja lasteaia laps kokku, suhtlevad nad omavahel lasteaia lapse intellekti tasemel. Kui aga ühiskonnas on meesaspekti, siis ei ole konflikte ja asjatut positsioneerimist. Näiteks kui ühes ruumis on nõid ja arst, siis ühendab meesaspekt nad omavahel koostööle ja nad ei kakle ega positsioneeri omavahel.Mitmedimensionaalne olend

september 2016
eksisteerid korraga siin, antireaalsus ja astraal. Kui sünnime, siis meie olemus läheb kaheks – tekib pool – siin on väike mina, antireaalsuses on suur mina.

Nullis/vahesageduses on kõrgem mina. Ei saa välja tulla. Nad on teistes reaalsustes, ei ole siin.

Ühedimensionaalne inimene (arvestab ainult füüsilise reaalsusega) on nagu masin/biorobot/zombi.

Ta mõistmisvõime on piiratud.
Kui inimene käsitleb ennast erinevates reaalsustes tegutsevate teisikutena, siis on ta võimeline nendega suhtlema ja läbi selle ka muudatusi tegema.

Astraal on välised protsessid ehk saatus (ka tulevik). Astraalis asub inimese kõrgem mina ehk säde. Astraal annab tarkuse. (V aste)
Antireaalsus on sisemised protsessid, elu, orgaanika. Antireaalsus annab tervise. (VII aste)
Siinpoolsus on füüsiline käega katsutav reaalsus. (IX aste)


10.06.15

Ruumiline jumalik olend, kes opereerib oma teisikutega ja teab, et asub mitmes reaalsuses korraga. Arengumaag kui mitmedimensionaalne olend kasutab igapäevaelus oma teisikuid teadlikult. 3 mina on alusteadmine, et tajuda ennast ruumilise olendina (vt mõistet "väli").

25.11.15

Ainult füüsilise kehaga ennast samastavat inimest nimetame: primka, biorobot, ori, ühedimensionaalne olend, elementaal. Kõik inimesed eranditult, kes eitavad vaimsust, on biorobotid. Tõeline primka ei ole kunagi ebameeldiv. Langemine madalasse on kuritegu, oma ressursi raiskamine. Biorobot on see, kes ei ole sündinud orjaks. Aga biorobotiks olemine on trend – peetakse arenenud inimeseks.


Monogaamia

Loe siit

Mugavusstsoon

september 2015

Ühiskonna mull. Kui inimene toetub iseendale, siis tema tugipunkt on tema enda sees ja ta saab vabalt kõikjale liikuda. Kui aga toetuda välisele, siis välisel on sfäär, kus saab liikuda. Sellest sfäärist välja astudes kaotab inimene tugipunkti ja ei saa midagi teha. Selle sfääri sisse jääv piirkond ongi mugavusstsoon.

Töökeha kasvamist blokeeritakse läbi mulli – mugavusstsoon. Mugavusstsoonis olev inimene elab ühiskonna mullis (malendina). Tal on süsteemi poolt ehitatud omadus. Mugavusstsoonist välja astudes peab hakkama sisemiselt pingutama ja ise omadust ehitama – see on raske töö.


Mull

09.06.15

Naise väli, mis tekitab keskkonnas atmosfääri.

Iga naine peaks tunnetama oma mulli. Kui naine oma mulli ei juhi, siis juhib seda jumal (keegi teine).

veebruar 2016

Mull on väike ruum, millel on võimu sisemaailmade üle. Ema püha eesmärk on tuua laste maailma uusi elemente: varustada neid teadmiste ja tarkustega ning kasvatada.

september 2015

Mull on kasvatusorgan. Eesmärk uusi kehasid toota, need tuua siia ellu. Naine suudab enda mulli tõmmata selle, keda peab enda omaks. Loodus eraldab mulli energiat, et naised saaksid lapsi kasvatada, aga mitte parasiite.

Mull on ühe inimese looming. Mullis olles keerleb kõik läbi ühe punkti – matriarhaat – mida suur emme ütleb. Tavaline inimene elab mullis. Mulli defineerime ka kui sisemaailma – seotud individuaalsusega. Mullis inimene otsib suurt emmet, on suss (tt mõistet "orjarõngas"). Miks parasiitsüsteemis inimene ei saa kunagi täiskasvanuks - parasiitsüsteemi tase ongi mull ehk kellegi isiklik sisemaailm, mis ei vasta reaalsusele.

Inimene astub mullist välja, kui tahab olla kasulik ja tahab tööd teha. On olemas miinimumkogus põhimõisteid, et suuta olla iseseisev. Vastasel juhul vajab inimene emmet. Vabadus on etapiline. Paganlus (arengumaagia) on erinevate parameetrite pealt ehitatud energiat tootev maailm, mis annab inimesele võimaluse saada vabaks, aga ei tee automaatselt vabaks. Ta vähemalt ei tapa iseseisvust. Tuleb eristada välisel toel ja sisemisel toel baseeruvat iseseisvust. Iseseisvus võõra arvelt on siis, kui keegi toidab - võta tugi ära, siis inimene kukub. Nt naine, kellel mees kõik kinni maksab. Enda toel saavutab inimene iseseisvuse siis, kui on endale vajaliku koguse põhimõisteid selgeks teinud.

Mull on nagu suur pall või kile,mis vahendab ega lase maailmaga ehedalt kontakteeruda.


Mälupank

01.05.15

Kui inimesel on side oma mälupangaga, siis analoogolukord toob mälupangast koheselt välja lahenduse. Kui on olukord, kus on lahendus ja keegi õpetab valesti, siis saadad ta kuu peale. Loe juurde mõistet eksistentsor.
sügis 2016
Mälupank on alus suurele minale. Sinna korjame pooleli olevaid asju (kogemused, teadmised, protsessid, süsteemid jne). Seal asub kõik, mida saab surres kaasa viia, aga mis pole lõpuni arendatud. Lõplik valmistoodang läheb eksistentsorisse. Kui kehastud, siis teeb oma poolikuid asju jälle edasi. Probleem on selles, et kuna inimestel puudub ühendus oma mälupangaga, siis ei saa me poolikuid asju edasi teha, vaid peame uuesti nullist alustama.


Mündid

18.05.15

Kuld-, hõbe-, vask- ja plasmoosmündid. Nendega saab soovida ühiskonnalt hüvesid. Selleks, et ühiskonnas midagi saavutada, tuleb midagi (mõni looduselement) reaalselt maha parseldada. Vastu saad mündi. Selle eest teeb süsteem sulle vastuteeneid. Parasiitsüsteem on paljudele pannud tellimusi sisse - kui teostad selle, saad nii vastu münte.

Hõbemünte saab algeharude müümisest. Nendega toimetab keskklass (vt "tase ja klassid"). Tavaliselt kuni 6tk. 2 tahte pealt - õppimisvõime ja võime kaitsta enda huve. 4 tunde pealt - tekivad pseudoillusoorsed tunded. Kasutusse võetud mündile antakse tegutsemisvormel ja algeharust ilmajäänud inimene muutub selle toitjaks.

Vaskmündid on teeneteenergia. Nendega toimetab alam- ja orjaklass.

Kuldmünte on 3 - füüsilise ruumi (ema müüb maha), antireaalsuse (esimeste armumiste ajal müüakse maha) ja kirjete ruumi pealt (ühiskonna survel loobutakse).

Plasmoosmünte on väga vähe. Tagavad koha paradiisis looduse saadikule, kes oma arengu maha müüb.