Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
ArengumaagiaArengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

  

Tagasi

Saatuse lint

26.10.16

Saatuse lint on nagu missioon. Protsess, millel on algus ja lõpp. Eesmärk, kohustus, töö, mida teed. Saatuse lint annab eesmärgi.


Selgeltnägemine

07.12.16
Selgeltnägemine on energia vastasmõju objektkehaga. Objektkeha hakkab võnkuma, kui saab energiat ja see tekitab lainetust, mida tajume nägemisena. Et näha, on vaja võnkumist. Saab ka ise energia sisse lüüa, et hakkaks võnkuma.
16.11.16

Loodus annab pooled asjad ja pooled peame ise tegema. Kokku on meil 9 meelt.  5 meelt on füüsiliselt, 4 peame ise arendama:
6) Kätega vaatamine - analoog nahkhiirele. Viskad energiat kätest peale ja saad uue info. Eeldab sisemist tööd ja sisemist loomingut.

7) Nn kotimeel. Lood hoolika peremehena korra ja siis tajud, kui keegi hakkab seda struktuuri muutma.

8) Kiirega vaatamine. Õpid parameetrid selgeks. Nihutad parameetreid ja vaatad väljaliselt, kuidas erinevad punktid välja tulevad.

9) Väljaga vaatamine. Näed tervikpildi või mõistvuse pealt.
09.09.15

Väljaline intelligents. Me saame ümbrust tunnetada läbi välja - meie väli on teadlik. Teadlik välja kasutamine on selgeltnägemine. Vastand 5 meele abil läbi keha nägemisele. Inimene saab selgeltnägemist ise arendada, kui teeb endale põhimõisted selgeks.

Nõid on inimene, kes kontrollib oma välja. Välja juhtimine teeb inimesest liidri (juhi). See vägi tekib, kui inimene on nõus tõesti midagi tegema teiste heaks ehk hoolitsema.

Hea selgeltnägija omab hästi palju põhimõisteid. Selgeltnägemise võti – inimene näeb seda välismaailmas, mis on tema sees. Kui põhimõisteid pole selged, siis mida sa näed? – seda, mis sinule näidatakse (jumal juhib). Uues ajastus kaovad ilmutused, mälupank avaneb.


Sisemaailm

Loe siit: Sisemaailm


Sisemine parasiit

November 2015

Sisevaenlane on kõrgema mina pealt (vt baassüsteemid - 3 mina). Sisemise vaenlase ülesanne on otsida üles meie jumalikkus ja siis see kilepakendisse panna, et kogu meie toide läheks Ainujumala süsteemile.


10.06.15

Sisemine parasiit on lisaalge, mis on tulnud inimese keha sisse. Looduse järgi oleme me sündinud puhtana. Alustõde, kuidas oma keha parasiidiga jagada: tuleb jagada maailm heaks ja halvaks. Kus on halb, seal liigub parasiit, kus on hea, seal elad ise - tekib kaksikhing. Inimene, kes jagab maailma heaks ja halvaks, on nakatunud parasiitlusega. Kui midagi tundub üdini halb, siis on parasiit kukil. Mingit osa endast halvaks pidades loobub inimene sellest jupist endas ja muutub parasiidist sõltuvaks. Nt kui inimene põgeneb enda loomingu eest ehk ei taha vastutada, siis loobub ta oma loovusest. Kui inimene tahab kuuluda ühiskonda, aga ühiskond ei võta teda vastu sellisena nagu ta on, siis loobub ta taas mingist osast. Nt kui pead raha või seksuaalsust halvaks, siis selles valdkonnas laseb ta parasiidil iseenda eest otsustada. Iga asi võib olla ühest vaatenurgast kasulik, teisest vaatenurgast kahjulik - nt karmid kogemused kasvatavad meie jumalikkust, teevad targaks.


See, et inimene on mitmedimensionaalne olend, on põhjus, mis tekitab võimaluse parasiitlusel tekkida. Kui loodus oleks loonud inimene ühedimensionaalseks, ei saaks parasiitlus tekkida. Samas ei areneks inimene - ta oleks nagu arvuti. Reaalselt elab inimene väga kitsas spektris - füüsilises ehk vastutavas pooles oleme me ise, ülejäänud tasandid võtavad parasiidid üle.


Oluline on ka vahet teha, kas me jagame asju heaks ja halvaks või võtame neid nii nagu need on:

Halb - mängumaa, mida ei tohi puudutada. Ei luba kasutada seda võimalust. Nt kui inimene peab tööd, kohustusi, teiste teenimist ja enese ohverdust heaks ja keelab endale nautimist, puhkust jm, siis saab keegi teine neid hüvesid tema eest tarvitada.

nii nagu on - üks ja sama asjaolu võib olla ühes spektris kahjulik, teises aga võimalus. Nt katsudes tuli kõrvetab, aga lõkkena annab sooja.


02.11.13

Näide: Inimene saab kokku teise inimesega. Ta ründab teist inimest energeetiliselt. Kui talle öelda, et sa ründasid, siis ta eitab seda. Ütleb, et suhtub hoopis hästi sellesse inimesse, keda ta ründas. Aga tegelikult on tema kehas on 2 olendit – inimene ja uss (sisemine vaenlane ehk parasiit). Ründaja oli uss, aga inimene peab vähemalt teadvustama, et tema sees see elukas on. Tihti on nii, et inimene räägib, et ta vihkab ussitamist, aga ise muudkui ussitab. Ta ei näe, et tal on uss sees. Kui ussi lüüa, siis tunneb inimene ennast ahistatuna. Aga tegelikult ahistab tema teist inimest. Nii on alati küsimus selles, kes tegelikult keda ahistab? Sel põhjusel tuleb õppida parasiite nägema.


Vt ka mõisteid: Gould ja vaenlaneSpinn

12.10.16

Vajalik selleks, et tekiks kontakt pooluste vahel. Spinn tekitab sidemeid ja aheaid ehk võimaldab suhtlust teistega.

Spinnid on energia ja valguse ringvoolu vaheldumise alus. Õpetaja on valgusspinnis (aktiivne), õpilane aga energiaspinnis (passiivne). Laps on vanema suhtes energiaspinnis, vanem on lapse suhtes valgusspinnis. Juht on valgusspinnis, meeskonnaliikmed on energiaspinnis.
Spinn on füüsilises kehas sugu. Naise keha on energiaspinnis, mehe keha on valgusspinnis. Inimene on sisemaailmas jumal ja saab keerata spinni kuidas tahab. See vastus sellele, kuidas mees saab olla väliselt mees, aga sisult naine. Valgus – teadmised, võtab energiat. Mees teab, mis vmees teeb, juhendab. Naine aga toetab meest. Ei ole kasulik olla risti vastupidises spinnis. Kui oled naisena naiselikus spinnis, saad energiat looduselt. Kui vastupidi, siis spinnid neutraliseeruvad, ei saa ühendust maailmaga ja inmene lülitub välja. Sellest tekib energiakriis ja parasiidiks muutumine. Spinn annab eksistentsi. Iga meie teisikut saab kasutada valitud polaarsusega. Pöörlevat teisikut nimetatakse rolliks. Kellel avaldub vähe spinne, pole mitte keegi. Spinni ära võttes muudad asja teiste jaoks olematuks, kuna ei võta enam reaktsioonidest osa.


Suhted
Loe siit


Superseen

Loe siitSuss

Suss on täiskasvanud laps, kes kuulab emanda sõna – matriarhaadi elanik.

Mees, kes elab naise mullis ja kelle elu määrab naise mull - mullielanik. Kuna naise mull on laste kasvatamiseks, siis on mullis elav mees mõttetu suss, teenindav personal, parasiitsüsteemi ori.


Säde
06.09.16
Säde on alus kõrgemale minale (vt 3 mina). Säde on vahesagedustes asuv ürgne osa. Sädemed ei saa omavahel suhelda, kuna on neutraalsed, nullis ja omaette. Sädemesse kogunevad lõpuni arendatud süstemaatiliselt terviklikud valmisteadmised.
Sädeme omadus - ta puhub
.
Sädemest tulevad välja alge ja mälupank (alus suurele minale) ja hakkavad koostööd tegema. Säde tahab suhelda teiste sädemetega, aga ei saa enda ruudust või vundamendist välja minna. Siis loobki ta välise jumalikkuse - väikese ja suure mina, mis lähevad välja nullsagedusest. Alge abil loob säde kontakti reaalsusega, mälupanga abil hoiab seda, eksistentsor aga reaalselt kogeb.


Sündmuste horisont

september 2015

Kirjevahetus. Koht, kus ühed kirjed lõpevad ja teised algavad. Kui liikuda ühe maailma äärele ja sealt üle teise maailma, siis peab loobuma vanadest kirjetest. See ongi sündmuste horisont. Mida erinevamad kirjed (tõekspidamiste alusvundament), seda suuremad moonutused. Ühe jaoks võib see olla õudus, teise jaoks aga vabanemine. Nt naiskristlasele tundub mosleminaise elu õudne - peab istuma kodus ja kuulama mehe sõna. Mosleminaisele aga tundub naiskristlase elu õudne - tema enda elu on turvaline, palju lihtsam, teda austatakse.


Sünniparameeter

02.12.15

Vastavalt füüsilisele kehale on meil erinev tähelepanupunkt. Me kõik sünnime mingi sünniparameetriga – see on anne ehk looduse poolt antud tugi. Andetuid inimesi pole olemas. Viga on selles, et inimesed ei taha elada oma parameetris ja siis on nad mõttetud olendid.Sünnirassid

Loe siit