Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
ArengumaagiaArengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia


Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

ArengumaagiaSelleks, et teha suhteid, tuleb kõigepealt endale selgeks teha mees- ja naisaspektid:

Mees- ja naspektidest on Hannes Vanaküla kirjutanud oma II raamatus: "Mees ja naine - inimese kirjeldus".Väliselt ehk füüsilise keha järgi liigitume me kaheks - meesteks ja naisteks. Sisemiselt koosneb aga nii mehelikkus kui naiselikkus 9 aspektist. Kuigi meis kõigis on sisemiselt olemas nii mehelik kui ka naiselik pool, siis kasutada saame mehena sündinuna vaid meesaspekte ja naisena sündinuna vaid naisaspekte. Kõiki 18 mees- ja naisaspekti enda jaoks sisemiselt läbitöötades omandame me pruuni intelligentsi sisemise poole:


Meesaspektid:

Viljastuspulk - idee, eesmärk.

Olemusvalgus - dünaamika ehk liikumapanev jõud.

Kristallmudel - nägemus asjast.

Saatejaam - häälestamine.

Programm - tegutsemisjuhis.

Muster - tsüklilisus või korrapärasus inimese elus. Saatus või tee, mida inimene käib.

Beetapesad - mees annab oma sisemaailmas keha tutvusringkonda kuuluvatele vajalikele inimestele, nn võimalus.

Sõnajõud - mehe karkassväli, reeglid, põhimõtted, millele mees kindlaks jääb.

Surmakanal - puhastav jõud.


Naisaspektid:

Mull - keskkond, atmosfäär

Toitepaun - see, mida naine kasvatab. Jaotab ressirssi, annab eluõiguse

Kanal - loob ühendus erinevuste vahel

Nakkepunkt - väljatoomise oskus, kohandamine.

Keeris - käimatõmbamisjõud.

Jõumagnet - see, millega tõmbad endale protsesse ligi.

Ruumijaotur - territooriumi osadeks jagamine, et igaühel oleks oma ruum ja ei kakeldaks.

Filtermeel - määrab, mida ümbruses märkame, millele pöörame tähelepanu, milliseid mõjusid läbi laseme.

Sünnikanal - uuenduste toomine.

  

Tagasi

Inimene on oma ürgruudus nagu 4 tahuga tahukas. Ta saab suhelda teise inimesega neljas erinevas vormis - läbi teadvuse, hinge, vaimu või mõistuse nurga.

4 suhtevormi:

1. Kiresuhe (mõistus)avardumine, laienemine, uuenduste vastuvõtt. Mastaabi tõstmiseks. Rikkus ehk raha.

Annab uued reaalsused ja uued võimalused: algmaterjali/ tooraine/ töövahendid/ vundamendi/ressursid. Inimene peab kõige pealt alustama kiresuhetest, et tuua välja kõige pealt oma mehelikkus/naiselikkus ja alles sellelt pinnalt üles poole arenema. Kiresuhtes on oluline vorm.


2. Väesuhe (vaim)seotud inimestega. On hea enese muutmise allikas, treening selleks, et olla nt intelligentsem, tugevam, tasakaalukam. See annab muutumise /inimressursi/ suhted/ühendused. Väesuhtes peame tegelema iseendaga, arenema ja muutuma ise kvaliteetsemaks, siis tekivad ka sõbrad. Väesuhe nõuab parameetris olekut. Selleks, et esitada nõue naisele, peab mees ise paika panema, milliseks muutuda.


3. Armastussuhe (hing)iseenda areaali, tegevusvaldkonna, oma maa-ala loomiseks. Annab töö, teostuse, missiooni – oma maailma kui terviku loomine annab toidu/hüved/kasvamisruumi/külluse. Arendatakse oskusi. Armastussuhtes ollakse ühtsel lainepikkusel. Seda luues tuleb jälgida omavahelist klappi.


4. Platooniline suhe (teadvus)arendavad sündmused ja protsessid, edu, võim, teadmised/valgus. Üldjuhul see suhtevorm inimesi ei huvita. Huvitab vaid raha, areaal ja inimesed. Platooniline suhe annab tarkuse ehk teadmiste hankimise, võimu. Platoonilises ei tohi olla nõuet välimusele. Platoonilises naine peab arenema ning tema antireaalsus peab olema puhas ning töökorras.Igal suhtevormil on üks kohustus ja üks keeld:

1. Kiresuhe: seksitakse, aga ei elata koos.

Kiresuhe toimib nagu kondensaator, kus kumbki osapool kogub ja kogub endasse ning kokku saades toimub energiaplahvatus. Seetõttu ei tohi väljad olla igapäevases ühendused. Inimene peab kiresuhtes uusi mõisteid teadvustama, määratlema, tegema selgeks. Kiresuhtes tekib kaar, millega püütakse kinni kaheksandast hüperruumist uusi elemente. Kiresuhe tekitab mõju, kogemuse ja pead seda hakkama välja töötama. Kuna inimese sisse tekib uus element, siis tekitab see keskkonnas ka uue olukorra/probleemi, mida lahendada.


2. Väesuhe: peab olema kolmas osapool ehk nõustaja, aga teisele rolli anda ei tohi. Nn kohtumõistja saab olla inimene, kellel on oma staatiline maailm (armastussuhe). Väesuhtes tuleb anda vabadus ja nii saab tuua inimese sisemise omaduse välja (muuta).


3. Armastussuhe: sünkroniseeritakse väljad, kolmandat osapoolt (süsteemi) suhtesse lasta ei tohi. Kui keegi tungib jõuga suhtesse kolmandaks osapooleks, võib erandina suhtesse kellegi teda neutraliseerima võtta. Armastussuhtes peab toimima kooseksistents – tavasituatsioonis on see kooselu. Tavapraktikas on nii, et inimesed elavad ilusasti kahekesi koos, aga pärast altari ette minekut (ka riiklikku abiellumist) lendab kõik katki. Naine, kes kangesti soovib kooselu ametlikult registreerida, tõmbab oma suhtele vee peale. Sellises kooselus on kolmas osapool ja nõnda on see reaalselt väesuhe. Armastussuhtes ei küsita oma suhte osas abi ega nõu mujalt. Ei hoolita, mida teised arvavad - tuleb saada ise hakkama. Selleks, et teha armastussuhet, peab inimene oskama valitseda oma välja.


4. Platooniline suhe: ei seksita, aga teisele määratletakse kindel roll. Platooniline suhe annab inimesele kaitse ehk teadmise, kuidas probleeme lahendada. Platoonilises suhtes võib koos elada.Suhe ei ole tšillimine, nautimine, ruulimine (paradiis),

suhe on töö tegemine.

Miks inimesed tahavad suhteid?

Suhe on kontakt loodusega. Loodus on andnud inimestele ressursid, mida saab kasutada läbi mees-naise suhete tegemise.


Looduse järgi huvitab meest suhtevorm, naist aga suhte sisu:


  

Mehe vajadus

Sobiv suhtevorm

Sobilik naise omadus

Tahk

tugevus

kiresuhe

sisemine distsipliin

mõistus

võimalused

väesuhe

väline paindlikkus

vaim

avaldumine

armastussuhe

rõõmsameelsus

hing

tõde

platooniline suhe

ausus

teadvus                                                                                                                               

Naise vajadus

Sobiv mees

Vale mees

Mina

Par sys naine (padakonn)

tervis

mehelik, stabiilne

naiselik

väike (meel)

terviselõhkuja

heaolu

töökas, mõistev

tšillija/mölakas

suur (loovus)

vaesekstegija

võim

pole suss, lahendab olukordi

suss

kõrgem (tarkus)

lollikstegija


 Kuula lisaks 06.05.2016 eetris olnud  Nõmme raadio saadet suhetestMehe tase peab olema alati kõrgem naise omast (või vähemalt võrdne)!

Naine ei tohi seksida enda tasemest madalama mehega. Naisel tohib olla ainult oma mehest kõrgem armuke. Armukese vajadus on siis, kui mees ei suuda naisega hakkama saada.

Sugutungid võivad olla parasiidi poolt tekitatud sund. Loomulikud tungid ei ole sellised jõulised ja suruvad. Loomulik tung on kuidagi õrnem ja loomulikum. Sugutung peaks inimest arendama, aga kui viib probleemidesse, siis on parasiitlus. Armumine on vaid parasiitliku maailma paaritamise mehhanism, kuna inimestel on suva, millise nurga pealt armutakse. Ja see on parasiitliku maailma võti. Tegelikult tuleks olla aus enda vastu, mida inimene vastassoolt tahab. Elukaaslane peaks kompentseerima inimese puudusi.


Polügaamia

15.10.15

Naised on nagu punktid – ilma naisteta ei saa mees avalduda – ta on mitte keegi.

1 naine on eksistents. Vajalik, et jääksid ellu ja eksisteeriksid. Kui sul pole ühtegi naist, siis sind pole olemas. Monogaamia on isikukultus. Naine, kes tahab monogaamiat, võitleb selle nimel, et vegeteerida: et mitte midagi ei muutuks, ega oleks nähtav. Kui inimene ei muuda mitte midagi, siis on ta lammas.

2 naist on kaks punkti, mis annab vektori – võimaldab tekitada muutusi.

3 naist loovad tasapinna – ekraani – tasapinna, et näidata midagi ühe külje pealt. 3 naist teevad mehe nähtavaks.

4 naist loovad ruumi ehk tõe. Illusiooni, mis tundub tõelisena. 4 naist teevad reaalseks, paratamatuks.

Vahet pole mis tüüpi suhtepunktid teed.

Milliseid suhteid teed, sellised vektorid vastavalt tekivad.Naise taseme allatõmbaja

Jaanuar 2014

Taseme allatõmbajad on jobud mehed, kes otsivad naisi, kellel on mingi positsioon. Nad tiirlevad nende naiste ümber, kelle mehed on tegijad. Iga endast lugupidav naine ei lase endale ligi sussi meest, naiselikku meest ja vastutusvõimetut meest. See on tugev sisemine distsipliin – naine ei paaritu rämpsuga. Küsimus on, kas naine tahab teha mehest orja ja kuuluda parasiitsüsteemile. See, et tänapäeval pole asjalikke mehi, on naiste valik. Kui naised valivad rämpsu, siis sureb asjalike meeste tõug välja.


Alfaemand  Loe siit


Monogaamia - 3 padakonna suhete, meeskonna ja ühiskonna tasandil   Loe siit  

Suhted

Kõige uuem teooria teemal: SUHTED


Loenguvideo: https://www.youtube.com/watch?v=d1YWFqYgwok

Loengu kokkuvõtlik tekst:  Loe siit!