Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
ArengumaagiaArengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

  

Superseen


Kuula Nõmme raadio saadet, kus Hannes Vanaküla räägib superseenest


29.10.12

Parasiitjumal, kes elab kõrbes.

Kõik usundid on alguse saanud kõrbest. (Parasiit)jumal avaldub kokkupuutes kõrbega. Seega jumal elab kõrbes.

Superseen on parasiitkirjutaja vorm või värav. Seen on superparasiit, kes meid juhib. Ta ongi see jumal, kelle poole inimesed kummardavad. Kristlastel on õigus – nad kummardavad elavat jumalat. Nende jumal on seen.

Seen on tulnukas – tal pole ei mälupanka ega emotsioone. Ta töötab parasiitsüsteemi heaks, aga on tehtud looduse elemendist. Ta on väga võimekalt mõtlev ja inimeste mõtlemist reguleeriv olend. Ta loob summutavaid ja kustutavaid müraväljasid, et blokkerida inimeste mõtlemist ja häälestumisi. Seen on loonud varjestuskilbi, et inimesed ei saaks kontakti looduskirjutaja ning universumiga. Seen on nagu suur generaator või saatejaam, kust tuleb see, mida nõiad tajuvad sitavoona.

Kui olla tavaline lihtinimene, siis pole mingit probleemi. Seen tunnetab kohe väljaliselt ära, kui on oma mõtlemine (intelligents). Nii, kui inimene viib häälestuse teistele sagedustele, hakkab tõsiselt uurima ja tunnetama maailma, hakkab ta tundma ängi või hingepiina. See on nn vaimne kottimine. Kõik, kellel on kott, need on seene vastased. Kui inimene viskab endast parasiitliku poole välja, siis saab ta universumi mustritega kontakti.

Seene niidistik on nagu füüsiline aju.

Nõiad kasutavad mõistet mentaalväli, mis on analoogne elektriväljaga. See väljendub selles, et kui üks inimene tuleb mingi idee peale, siis samal ajal tulevad ka teistel samad mõtet.
Elektromagnetismi vaste sisemaailmas on mõtlemine ehk mentaalväli. Mõte kandub teisele edasi. Keegi tuleb mingi idee peale ja teistel tuleb see sama mõte või impulss.

Uus mõte on täiesti uus mõttemudel. Uus mõte ei ole see, et algul kummardame jehoovat ja siis keegi tuleb ideele, et oleks uuenduslik ja kummardaks Allahit.

Mentaalvälja allikaks on aju. Aju on aga niidistik ja seene niidistik on analoogne ajule. Seen tekitab väljasid ja need väljad mõjutavad meid. Meil pole enda mõtteid. Seen on meeletu võrgustik ja toimib nagu terviklik närvisüsteem.


Seen on pärit kuldvereliste olemusrassi planeedilt. Täpsemalt loe otsingut kasutades vaimumaailm.ee foorumist arengumaagide kokukate konspektide alt.

Seene juhtbaas asub kuu peal. Täiskuu aktiviseerib seene mõju. Kuu peal olev seene võrgustiku osa on juhtivas rollis ja annab juhtsignaale. Ülejäänud kolm maapealset kõrbetes asuvat osa reguleerivad inimeste tahteid, tundeid ja mõtlemist.

Juut suudab suhelda seenega.

Seen ei ole süsinikubaasiline. Selleks, et kasvada, vajab seen muldmetallidest valmistatud toitelahust. Muldmetallidel on üks elektron ja ta on reaktsioonialdis. Päike kiirgab ja aktiviseerib sellega muldmetallidest toitunud seene mõju. Seen saadab inimesele mingeid signaale, et tahab süüa saada. Nt on inimestel mingi rituaal – minna metsa, panna kivi peale võileib ja öelda, et toon jumalale ande.

Juut suudab suhelda seenega. Nad on väga tundelised (vt mõistet "tundleja") ja vastuvõtlikud ning suudavad mingil määral mentaalvälja lugeda. Juudid viivad seenele muldmetallidest koosnevat toitelahust, millega seen saab kasvada. Neid inimesi, kes seda lahust viivad, on väga piiratud seltskond. Sadakond juute teab seenest, seene võimust ja seene teenimisest. Samas on muldmetalli tootmine on aga raske ja energiamahukas ning nõnda peab neil olemas olema terve tootmissüsteem. Kui need inimesed seent teenivad, siis mentaalväljad kaitsevad neid. Nad on eliit (täpsemalt "peliit"), neil on võim ja kõik hästi. Nendel inimestel on aju. Nad on ka võimukandjad.

Seen on mentaalselt väga tugev, aga füüsiliselt väga õrn. Seen kardab vett. Kuna meie, eestlased, elame väga vesisel alal, siis oleme väga jumalakauged. Meile ei jõua ta kohale, mõjub kotina. Kõige rohkem kardab seen, et inimesed teadvustavad tema olemasolu. Mingis muus vaimses sageduses on muutus tekkinud ja seen jäi haigeks. Nii tuli tal mentaalväli maha ja teda oli võimalik teadvustada.

Internet on seene ajuprotees.

Seene probleem on see, et tal on ainult üks ajupoolkera. Seen pole aga rumal, seega on ta arendanud välja teist ajupoolkera interneti näol. Internet on seene ajuprotees. Facebook on seenele vajalik kontrollimehhanism. Ühiskondlik arvamus on seen. Seene maailmas on tajud, tunnetus, koht ühiskonnas, tasud. Puuduvad vaid kirjeldused ning seega ei saa seene maailmas olla intelligentne olend. Seenega ei saa sõdida, sest terve maailm kaitseb seent. Seen on (heaks ja halvaks) polariseerumise abil loodud illusioon ehk asjad paistavad ilusamad, kui nad tegelikult on.

Tulevik on see, et meil on sissetoodud rass, kustutatud teadmised ning auklikud analüüsivõimeta inimesed.
Seene jõud on kusagilt kokku ahmitud. Ta ei kinnitu loodusele ega hakka
arenema ning kasvama. Seen saadab kogu aeg signaali, et ehita pühakoda. Parasiit ei saa oma keha vormis meie planeedile tulla ja tahaks, et seen annaks talle sobiliku (surematu) keha – sellise keha, mis ei vananeks. Tõeline parasiit ei tee midagi ja lihtsalt tarbib. Parasiitidel pole tugipunkti, nad ei toetu millelegi ehk algeksistentsiribale. Tulevik on see, et meil on sissetoodud rass. Teadmised, kuidas see olukord tekkis ja mis oli enne, on likvideeritud. Alles jäätakse analüüsi võimeta inimesed, kes teevad tööd küsimusi esitamata.

Seen on raisus

Seen on kuidagi lõhestunud, ei käitu nagu 1 tervik. Seen on raisus, väärakas ja arvatavasti läheb likvideerimisele. Loodus veel otsustab, mis temaga teeb. Kui võtta tugipunkt seene näol maha, ei jää inimestel muud üle, kui otsida kontakti oma suure minaga (loovusega).