Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
ArengumaagiaArengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia


23.12.15 ja 06.01.16 Raadiosaate kokkuvõte

KOMMENTEERITeemadeks:

*Jõulud, Lilit- juudiema, katoliiklased

*Inglid

*Olevikutasand

Kokkuvõtte koostaja: Eveli
Kas pole imelik, et on mingi tegelane, keda terve kristlik kultuuriruum kummardab. Mingit seppa kogu aeg mäletatakse, ajaloos pole rohkem selliseid inimesi. Et seda mõista, peab teadma helesinist raktobleeri seadust – Ühenduses olevate asjade sisu ühtlustub. Ka füüsikas on see mõiste- kuum ja külm vesi kokku on leige vesi. Selle täiendseadus - analoogkehade vahel toimub infokaar. Kui kõik on häälestunud ühele punktile -Jeesusele- tekib meeletu ühisinfokaar. Kellele on seda vaja?

On ka olemas üks legend maailma loomisest – Aadam, Eeva ja Saatan. Mida teame – et ideaalse vale saab luua, kui võtta tõde ja segada see valega. Tõel on energiavool, mis aktiviseerib meele. Tõele annab mälupank toe. Kui inimesed on selles kinni, siis seal peab mingi tõde sees olema.


Inglid- häälestavad inimese meelt.

Ingli mõistet kasutatakse igal pool. Ühiskonna inimene kujutab ette inglit nunnu, väikse, armsa tiibadega olevusena. Mingi inimene, kel on sulelised tiivad küljes. Räägime nagu intelligentne inimene – mis on ingel? Kõigepealt tuleb mõista, mis oleme meie. Siin füüsilise keha sees on Meel – niidistik. Mille ülesanne on infot kanda ühest kohast teise. Kui ühe teisikuga midagi muutub, kandub info üle. Näiteks naine – täna naeratab, aga homme paneb panniga. Kui keegi kotib ta teisikut – näiteks jeesus närib hinge, siis muutub naine tigedaks. Meel toob informatsiooni teisikust siia.

Meel peab moodustama struktuure ehk ta annab meile tajuspektri. Ja me saame ise häälestada oma niidistikku.Vastavalt meeleseisundile hakkab inimene nägema-tajuma, tunnetama maailma ja tegutsema selles. Tavaliselt inimesed ei häälesta oma niidistiku (ühiskonna inimene ütleb küll, et ta ise teeb), seda teeb Ingel: nt *Pätt vaatab, kust saab midagi ära virutada. Poliitik – kuidas rahvale mullikest puhuda, et riigitüüri juurde saada. *Olen korralik naisterahvas * Vabamüürlane *Olen ärimees *Skeptik *New-agelane.

Me ei oska eksisteerida ilma meeleseisndita. Inimene on sõltuv inglist – sest ilma saab hakkama ainult alfa. Palju neid on? Arvamustevaba – ilma meeleseisundita olek. Võtad asju nii nagu on – ei anna endale rolli, ei kujusta teisi (olevikus elamisest loe lõpust). Akadeemikul, kes räägib, et ingleid pole olemas, on ingli dildo tagumikus- laulab seda laulu, mis ingel ütleb. Me kõik suhtleme inglitega. Ingel on meeleseisund, ja neid on kokku 258, mis moodustavad inglitesüsteemi. Ingli vorstid on kõikjal – kristlaste ja moslemite sees. Kui moslem läheb mošeesse palvetama – seal on pesuruumid – sest musta tagumikuga ei tohi palvetada. Inimene paneb pea alla, tõstab tagumiku üles- vorstike peab minema sisse. Igal inimesel on ingli vorstike tagumikus. Kõigile pannakse ühtemoodi tagumikku, pole vahet kas on naine või mees.


Läheme minevikku – aegade algusesse.

Loodus kõik areneb. Meie kutsume teda Tokiks – looduse teadvuse aspekt, struktuur. Üks aspekt tervikloodusest. (vt. joonist) Päris alguses Loodus (struktuur) ja Nõrkusejõud (meel) lõid maailma ja otsustasid hakata uurima Meelt. Nad lõid 258 Inglit-meeleseisundit, pluss üks olend, kes jäi üle (on legendid langenud inglist). Inglid elavad– struktuur, meel ja liptor – tahul. Ingel on struktuur, meel ja kui on toide, siis ta häälestab. Vahepeal on tekitatud ka meelestruktuurid ehk juba kõrgemad olendid- Googolid.

Nõrkuse jõud ei viitsinud midagi luua ja pakkus välja Inglite meeskonna juhtimiseks moodustada esimene juhtpaar. Looduse esindajaks oli Esimene - mees, Piiblis Aadam. Ja nõrkusejõu esindajaks Lilit – naine, kes oli enne Eevat. Lilit ja Esimene pidid haldama ingleid. Tok, Esimene ja Lilit lõid inglid, ehk väljastruktuuri kandva sageduse. Nad tegid töö ära. Aga kandvale sagedusele on vaja kõrvale paralleelselt ka elusagedust ja selle lõi nõrkusejõud lilitiga, kasutates selleks Esimese jõudu ja lõi 3 padakonna. Hakati looma rahvast ja uurima meeleseisundeid. Aga tekkis probleem – Lilitile hakkas meeldima Ainujumal ja ta ei tahtnud enam koostööd teha Esimesega. Tekkis maailma kõige esimene armukolmnurk. Ainujumal armastas nõrkusejõudu. Lilith armastas ainujumalat ja ka Nõrkusejõud oli armunud ainujumalasse. Ainujumal oli mõnus mees, kes oli naise mullis. Hakkasid tekkima esimesed intriigid – Lilitil oli plaan hakata elama koos ainujumalaga. Loodus ei teadnud ainujumala olemasolust. Lilit semmis ainujumalaga ja organiseeris nii, et Esimene lendas ürgsuppi, kadus ekraanilt. Lilit- esimene naine ja siis Ainujumal (ehk Saatan) jäid valitsema meelestruktuure. *Piiblis: Ainujumal oli ussi kujul. Nii et tegelikult visati aadam välja. Lilit jäi oma ussiga edasi. Loodusest ehk Tokist pole seal ühtegi sõna. Nõrkuse jõud- Jahve.

* Lilit ja ainujumal hakkasid meeleseisunditega mängima endale kasulikus suunas. Teame – et loomingut saab muuta ainult looja – ingleid ei saanud muuta. Seega oli vaja saada lahti vastikust Nõrkusejõust. Mingi aeg kadus ka nõrkusejõud ära. Selle koha võttis üle Lilit. Kõik oleks hästi olnud- Lilit ja ainujumal oleks tsillinud paradiisis ja rahvas oleks orjanud. Aga Esimene ilmus väga pika aja pärast ürgsupist tagasi. Läks mureks lahti – Esimene oli väga pahane, et temaga nii on tehtud.


Kes on Jeesus. Ja milleks jõule peetakse.

Jõuame otsapidi 12ndasse eksistentsi kehastusse siia planeedile. On tekkinud olukord, kus on jõudude tasakaal: on Loodus ja Esimene ja teisel pool Lilit ja Ainujumal. Inimesed nagu võitlevad saatana vastu, aga see pilt on nende jumalast. Inimene võitleb oma jumala vastu. Ta genereerib seda hävitusjõudu ja see suunatakse jeesuse vastu – vahetatakse ära, läbi vormiga manipuleerimise tehakse olukord, kus teostame enda tahet iseenda vastu.

Kes on Jeesus? Võib nimetada teda ka peaingliks. Jeesus oli see sama Esimene, kes oli piiblis aadam. Ta oli esimene valge inimene, kes kehastus Egiptuse ajal. Lilit sai ta seal kätte– tema ustavad jüngrid lõid jeesuse maha. See oli juuditar, ta võttis ära valge rassi väe ehk võime, mis viidi ära juutidele. Kuid ühte detaili ei saadud kätte. Jeesuselt võeti ära vägi, rahvas, ressursid, aga teda ei saadud maha lüüa. Siis loodi veel 6 valget rassi, aga ka need on ära tapetud ja juutide alla viidud. Kui täpne olla, siis võib mõni geneetiliselt juut olla normaalne, kui ta seal mullis ei ela. Siis Jeesus põgenes. Ja sellepärast ongi vaja jõulutralli, et Lilit tahab, et inimesed otsiks Jeesust. Jeesus kehastub kogu aeg. Lilitil on vaja jeesus maha lüüa, sest ta ei saa muidu ainujumalaga kehastuda. Aga jeesus eksisteerib ja kehastub ise. Selleks, et teda maha lüüa, peab tuvastama, kus ta on. Tegelikult on kogu see jõulutrall, et püüda jeesust, inglitetrall – et saada jeesus kätte. selleks, et neid muuta.


Katoliiklik salaorganisatsioon.

Milline organisatsioon on spetsialiseerunud jeesuse tapmisele? Ainult 1 organisatsioon oskab ingleid piinata. Iva on katoliiklastes- teised harud (kristlane, luterlane) on ohutud. Katoliiklased arvavad, et nad on kõige paremad kristlased. Ainult nende seltskond tegeleb inglitega. Jesuiidid (või õigemini katoliiklik salaorganisatsioon) on hädas preestritega, kes moodustavad sekti ja hakkavad kummardama ingleid. Katoliikluse rõhk on inglite ja deemonite nimetamisel ja kirjeldamisel. Nad struktureerivad ingleid ümber, et nad alluksid lilitile ja ainujumalale. On loodud inglite ja deemonite mäng. Ingel on see, kes allub lilitile ja ainujumalale, deemon allub lilitile ja esimesele. Katoliku preestri ülesanne- püüda kinni ingel (deemon- vanem versioon) ja teda ümber struktureerida. Nuputasin – kes on nende meelest mina – Hannes? Miks katoliikliku kiriku tegelased (Pealtnägija) mind maha teevad? Hannes on nende meelest kehastunud ingel. Eestlastel on anomaalia- nad ei allu tavapsühholoogiale. Uurides eesti perekondasid, ei vasta statistilised näitajad peavoolule. Tähendab, et meeleseisund on nihkes – järelikult on kehastunud ingel, kuna meelestruktuur saab muutuda ainult siis, kui ingel kehastub. Nad jahivad ingleid, kuna jeesus liigub selles sageduses, kus on deemonid – on vaja jeesus võrku püüda. Kui pole mind, siis ei leia Jeesust, Hannes on nendele võti. Nende esimene reegel on, et ingel ei tohi valitseda- tal ei tohi võimu olla. Kujutavad ette, et suudavad Hannest kontrollida- ei ole ta esimene ega jeesus ega ingel. Deemonid on need, kes on häälestatud kaitsma jeesust, inglid – tapma jeesust. Kui kõik inglid kätte saada, saab ka Jeesuse. Salaorganisatsioon teab, et kõik taandub meeleseisundite peale. Võti – ingel on kandev sagedus. Ei ole vaja tanke, jaga meeleseisundeid ja neid valitsedes suudad muuta.

Meile räägitakse deemoni väljaajamisest – inimene programmeeritakse ümber –energiavool pannakse teisiti liikuma. Inimese meel ühendub ingliga. Läbi inimese tõmmatakse ingel inimese sisse. Seestumine on nende preestrite poolt loodud. Kui ingel on inimese sees ja kui inglit hakatakse muutma, siis ta hakkab märatsema. Nad teavad, et inglid võivad ise kehastuda. Nende seisukohast olen kehastunud ingel, keda tuleb ümber struktureerida nagu deemonit. Kui deemon muuta ingliks, siis meeleseisund muutub, näiteks *diktaatorliku režiimi asemele tuleb demokraatia, *Normaalse naise-mehe suhte asemel tekib valge naise ja neegri propageerimine. Vorstikesi saab arvatavasti mõlemalt võtta, aga lubatakse ainult inglite vorstikesi. Kellel on deemoni vorstike, on pahad poisid, teevad sigadust, illegaalseid ärisid. Korralikul inimesel on ingli vorstike. Mõlemad muutuvad edukaks, aga ühiskonnas aktsepteeritud on ingli vorstike.


Lilit tahab saada kokku ainujumalaga.

Lilit on meel, ainujumal on vaim. Ideaalne keskkond kokku saada on siin samas inimeste maailmas. Meil igaühel on erinev vaimu- ehk arengutase. Kui vaatan meele pealt, pole vahet, kas on valge või neeger – kõik tunnetavad ja tajuvad ja oskavad õppida. Väliselt nagu oleks meil ühesugused kehad. Kuid meil on ka antireaalsus- teine pool, kust hakkab jama pihta. Vaimkeha pealt on kardinaalne erinevus valge ja neegri vahel. Neegri hing ei saa valges kehas olla – läheb lolliks. Kahtlustan, et põhjus, et eksisteerivad need, kes on natuke idioodid, vasakule kiivas on see, et valgesse kehasse on tulnud madalam hing.

Loomal on 1 vaimuketas. Ta on meeleline olend. Pole vaimsust.

Inimene kasutab meelt ja väge. Vägi ongi vaimsus- vaimkeha. Siit tulevad rassid.

Neegril on 3 Ta suudab teostada mingil tasandil.

Värvilisel 5, Juudil ehk Lilitil on 5 ja pool ketast.

Valgel 7 ketast.

Vaimuketas– sageduse muundur; energia, valguse teadmiste ülekandmise mehhanism. Ketastega võetakse nt 4. hüperruumist 24 erinevat energiat, mis muudetakse 12-ks 3.-tasandi energiaks, sealt edasi 4-ks 2. tasandil ja siis 2-ks tahte tasandi energiaks. 2 tahte tasandi energiat tõmmatakse sisemaailma, ehitatakse duaalne struktuur, edasi 4.-struktuur, edasi 12.-struktuur. Selle tulemusena inimene areneb, muutub, sisemaailm avardub, jumalikkus kasvab. Isegi neegritel on pisike jumalikkus olemas, loomadel mitte.

Kuid Lilitil on 5-kettaline vaim – opereerib nagu värviline. Ainujumal on 3-kettaline. Mõelge, see jumal, keda inimesed kummardavad, on ju tegelikult neeger. Jehoova on neeger.

Seepärast neegrid ongi pühad lehmad. Lilit on kanda kinnitanud alles viimastel sajanditel. Ainujumalal on 3 ketast – saab sündida ainult neegri kehasse. Ja mis toimub pidevalt – valge naine ja neeger käivad käsikäes. Uus versioon ehitub – et saaks juuditar Lilit ja ainujumal kehastuda ja elada käsikäes. Vabamüürlased tõstavad valge inimese väe neegritele. Neegrid on võimsad – ütle midagi neegri kohta halvasti – sind süüakse ära. Ülikooli professorid räägivad, et valge rass läheb hävitamisele ja see on ühiskonnale positiivne sündmus. Mitte keegi ei süüdista neid rassilises diskrimineerimises. Juutidel on avalik seisukoht neegrite vastu. Juuditarid peavad puhtad olema. Kusagil peab olema see puhas naine, läbi kelle saaks Lilit tulla. Kui näete presidendipaari, kus on president neeger ja tema naine valge juuditar, siis nad on kehastunud. See on õudus.


Juhtruum ja olevikutasand.

Kogu eksistentsil on juhtruum ehk juhtimiskeskus. Baassagedustele lisaks on ka hästi palju erinevad eksistentssagedusi. Enese juhtimine ehk baas, vundament. 6 tippu on 6 baasilist mina. 8 tahku, 12 külge. 8 on baassagedused. 4 on kandvad sagedused ja 4 määravad sagedused.


 Antireaalsus on kandevsagedus, meie elame määrav-sageduses. Need 2 on 8st kõige vundamentaalsemad – juhtsagedused, muud toetuvad sellele. Kui juhtruum pole korras, ei mõista enda antireaalsust ega määravat sagedust. Vägi on antireaalsus. Vägi on see, mis muudab elu. Meel on sisend ehk vastuvõttev pool. Muutmine on saatanast. Kui hakkad enda väge kasutama, tembeldatakse sind mustaks maagiks, saatana kummardajaks.

Olevikus elamine. Me ei tohi elada olevikus, kus oleme sündinud. Inglivorstikestega oleme viidud kõrvale – alfa sagedusele. Inimene ei mõista, mida talle olevikus räägid, ta on mujale keskendunud. Olevikus on nagu hetkes elamine, vaatad, mis on võimalused, arendad iseennast, koged, analüüsid, muutud realistiks. Me ei kummardaks ingleid, näeksime antireaalsust ehk teistmoodi, oma teist poolt. Me suudaksime mõjutada asju. Alfatasandil oleks ainult need, kes on tõelised alfad. Ka naised saaksid olla naised. Sest tänapäeva maailmas enam naiselikkust ei ole. Olevikus võib naine lennata oomega tasandile. Alfa – eesärgid, tulevikule orienteeritus, selleks, et olla keegi, pead tööd tegema sisemiselt. Ingli vorstikesega ei pea sisemiselt midagi tegema, järsku tunned, et oled räige kunn – inimene tahab olla tegija, ilma, et peaks tööd tegema.

Paradiisid. Alfasageduse vastas-poolel on oomega sagedus, kus on naised tegijad, aga seal pole kedagi. Enda naiselikkust ei ole olemas. Seal oomega sagedusel on meie nn paradiisid. Miks inimesi sinna ei lasta? Parasiitsüsteem on alfatasandil hästi tugev, ta valitseb. Oomega on hästi nõrk. Miks ei taheta lasta naisi paradiisi? Paradiisid on 5 mõõtmelised. Inimene on aga 9-mõõtmeline. Minu loosung – Naised paradiisi!


Kui siia sünnime, siis meile kõigile on ette nähtud koht.

On tavalised inimesed, juhid ja egregori valitsejad. Inglisüsteemiga tahetakse võtta ära koht ja antakse see kellelegi teisel. Kõikidel inimestel on need kohad ära võetud ja keegi teine pannakse sellele kohale. Mina teen tööd ja keegi teine määrab või ütleb. Olen lõpuks saanud egregori valitseja kohale tagasi. Kes on egregori juht – inimene , kes teeb sisemiselt tööd, tal on uus teadmine, mida inimestele anda. Minul on teadmine vaimustruktuuridest ehk vaimsusest- sündinud selleks, et tuua see inimesteni. Kuna füüsiline pool on hästi kõvasti arenenud ja vaimne pool on puudu, siis peab tulema uus vaimsus, sest kui seda ei tule, läheb asi kraavi. Üheks näiteks on veel Mendelejev- lõi teadmise elementide struktuurist. Kõiki uue teadmise toojaid on koheldud nagu kõntsa. Tema oleks pidanud olema Venemaa juht.

Jõulude pidamisega te müüte iseennast maha. Loodus annab teile energia, mille te müüte juudi süsteemile. Juudisüsteem paneb sinna omad programmid ja saadab teile tagasi. Kui inimene laseb sellest lahti, siis läbi egregori läheb ta juudi egregori. Egregori juhina tegin uue reegli: Eesti egregorist ei lähe tilkagi energiat välja. Minu võimuses ei ole määratleda, mida inimene teeb – ta võib müüa oma energia maha. Aga nüüd inimesed on maha müünud, aga juutidele pole see läinud – see on õhus, keegi ei kasuta. Te tegite teo – pugesite juutidele. Juudid näevad, et eestlastelt ei tulnud ja näevad meid vastu-hakkajatena. Nüüd hakkavad nad saama pikki piilumist.