Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
ArengumaagiaArengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
ArengumaagiaKoostaja: Eveli


Kui on sõna – tool, pudel, kas see tekitab emotsiooni? Ei, aga on fenomen – mõned sõnad tekitavad meis emotsioone. Pop sõna – ütled rassism – tundepuhangud plahvatavad igal pool. Süda seisab või klopib, tundevõnked. Psühholoogid ütlevad – inimeses jagunevad sõnad kaheks– emotsioonitud ja emotsiooniga. Tekib küsimus, mis erinevus neis on? Miks ühed sõnad tekitavad emotsiooni, teised mitte.


Tundelised sõnad

Asi, mida mõistad, ei tekita tundeid. Kõik sõnad, mis on meie jaoks emotsionaalsed, on need, kus me oleme veel tited- oleme seotud, sõltuvuses. Täiskasvunu ei ärritu, tema jaoks on sõnal tähendus. Sõna on mõeldud märgisüsteemiks, ta tähistab midagi. Sõnadel on vaja alati panna paika definitsioon.

Ei mõisteta nt: Munn- mehe suguelund. Hitler. Nats. Pede. Ema– naine, kelle tutist oleme me välja ilmunud. Inimestel tekivad tunded nende sõnadega. Emaga kaasneb tunne (ühiskondlik)- pühadus; naine, kes mind sünnitas ja keda pead elu lõpuni teenima. Täiskasvanu jaoks ei tekita sõna ema emotsioone. Tema jaoks on see sõna märgisüsteem – ema toidab, hoolitseb, laps sõltub temast. Laps ei mõista veel ema, tema puhul on emotsioon normaalne. Kui viime asja mõistmistasandile (oleme neutraalsed) ja mõistame 100 %, siis kaob emotsioon ära.


Rassism- halvustav suhtumine teisest rassist, rahvusest ja kultuurist inimestesse (ÕS). Rassism saab tekkida, kui on 2 inimgruppi, mis erinevad üksteisest kultuuriliselt või väliste tunnuste poolest. Nt: islam&kristlus; neegrid & valged. Ja üks inimgrupp tahab hävitada teist inimgruppi.

Ühiskonna esimene trikk – minnakse minevikku: valged orjastasid neegreid. Aga me ei elanud siis- äkki te valetate. Ma saan usaldada ainult seda, mida näen. Ei näe, et valge inimene peediks tsurkasid, ei terroriseeri. Valge inimene ei käi neegreid küttimas Aafrikas, ei käi ka Araabias. Teised rassid tulevad euroopasse ja hävitavad- nemad on rassistid. Saksa mehed tulevad välja, et kaitsta naisi – tuleb politsei ja ajab neid kahuritega laiali. Kui tsurkad ahistavad, siis põhjendatakse, et see on nende kultuuriline eripära. Inimesed arvavad, et valge on rassist – asjad on tagurpidi keeratud. Nad ei ole intelligentsed olendid. Keegi juhib, kuidas me peame reageerima sõnale rassism.


Inimese kaitse on immuunsüsteem ehk viha.

Viha on emotsioon, ilma milleta me sureksime ära. Viha tõuseb tänu sellele, et madalam on pukkis. See peaks tapma madalama, kes istub peas -ta on kaitsereaktsioon. Te olete kaotanud endas viha ja nüüd te lasete moslemitel ennast maha tappa. Sinna te olete jõudnud oma superarmastusega. Te olete tapnud iseenda immuunsüsteemi. Keha reageerib vihaga. Viha on tundeseisund, mis ütleb, et kaitse ennast. Loomulikult, tunde ajendil ei tehta otsuseid, vaid sa pead analüüsima, kes tahab sind allutada.


*Lisa: rassism- ÕS-is on valesti kasutatud halvustav suhtumine. Keha on piir – mis jääb sisse, on sisemaailm, mis välja- välismaailm. Meie otsustame, mida laseme sisemaailma, mida mitte. Suhtun halvustavalt meestesse läbi seksuaalaspekti, mul on nägemus, et seksivad mees ja naine. Aga kas tapan, hävitan mehi- ei. Tehke selgeks – suhtumine ei ole tegevus. Alati, kui kohtume maailmaga, me teeme jaatus-eitus, pluss-miinus. Mida laseme sisse, mida mitte. „Nn seksuaalrassism“- kui neeger tahab valgega seksida, siis ta ei taha tappa. Seal on orjastamine – tehakse valgest inimesest seksorjad.


Tolerants– kasutatakse masina õpetuses. (Ekss: TEHN mingi parameetri lubatud hälve. Ava, võlli tolerants.) Nt mutter keeratakse kruviauku. See on lubatud sobituvuse viga. Sa ei suuda iial teha täpselt.

Kasutatakse vales kohas, vale tähendusega. Ajalehes pasundatakse ehk ühiskonna tolerants – loksuvus, ei pane piiridesse, avatud puuduste vastu. Teeme tolerantsi – laseme šimpansil ka juhtida.Tolerandid kujutavad ette, et nad on avatud teistsugustele inimestele ehk parameetritele. Tegelikku avatust ühiskonnas ei ole. Avatud inimene suudab panna erinevad inimesed koostööle – ta mõistab.

Kui standardis on lisa-element- on eriline inimene. Standard – keskmine. Kui on puudus- väärakus. Erilisi inimesi on väga vähe. Eriline inimene on ka see, kes suudab mõelda. Ka paganluses on erilised inimesed, sest meie lisame juurde uusi komponente. Tolerandid tapaksid paganlust, kui saaksid. Ajaloos on erilisi inimesi tapetud, põletatud, hävitatud. Inimene ei suuda näha lisa (Valge seadus). Aga kui on puudusega väärakas tuleb, siis räägitakse räigest tolerantsusest.

Tolerant: *ei ole võimelised analüüsima *paganlikus mõistes ajukääbik * peavad ainult neegrit ja araablast inimeseks.Milline on intelligentne olend?

Mina ja meie. Jälgige üht sõna "meie". Täiskasvanud inimene eristab mina ja tema. Lapse jaoks on ema ja laps „meie“. Ta ei erista ennast emast – meie teeme, meie oleme.   Valdkonnas, kus kohtame sama primitiivsuse ilmingut – suhted: meie teeme, meie oleme. See on absurd. Seda kasutavad naised rohkem. Nad ei jaga suhetest midagi. Inimene ei tunneta ennast indiviidina. "Meie" sildi all saab võõraid kohustusi kaela riputada. Jälgige sõna "meie" – see näitab, kas inimene on laps või täiskasvanu. Inimesed on indiviidid. Ükski inimene ei ole teise inimese omand – ta ei saa tema eest täielikult vastutada.


Valge keha on antud võimalus, mida üksikud suudavad kasutada. Ainult valgesse kehasse saab sündida intelligentne olend. Põhjus, miks ma kaitsen valget inimest, on see, et ta on varustatud energeetiliste elementidega, kuhu saab sündida kõrge olend. See, et sa valget värvi oled, et tähenda seda, et sa oled valge inimene.


*Parem loll enda intelligents, kui tark võõras intelligents.

*Kas tunded mõjutavad sind või sina mõjutad tundeid.

*Intelligents teenib kellegi eesmärki alati. Omakasupüüdmatu intelligents on võõrintelligents.

*Intelligentne olend räägib mõistetest, mitte tunnetest.

*Peab olema nii tark, et ei anna lollile järgi.


Mõtlemine on tegelikult anomaalia. Üks tütarlaps – valud kätes ja igasugused muud haigused. Arstid uurivad, ei saa pihta. Mitu aastat olen talle seletanud – sul on tetrakromaatiline nägemine (4 kolvikest). Inimesed näevad maailma värviliselt, kui on 3-sorti kolvikesed, 2-ga mustvalge, 4-ga näeb valguse murdumist – seega maailm on palju värvilisem. Prognoosin, et tal on geenimutatsioon – osad ained, mida meie sööme, on tema jaoks mürk ja seetõttu on keha sellises seisus. Kui näen fakte, teen järeldusi.

Räägib seda arstile- arst ei reageerigi. Ei ole kirjutatud, et kui on sellised haigussümptomid, siis on põhjus dna-s. Järelikud on inimesed lollid. Ainult, kui tuleb Moskvast, Brüsselist käsk, siis täidetakse käsku nagu zombid. Inimestel puudub selline asi nagu mõtlemine. Neil pole ka motivatsioonigi mõelda – milleks, kui ühiskond mõtleb meie eest.

Mõtlemine on vajalik, et muuta oma elu paremaks. Kui inimesed ei väärtusta mõtlemist, siis ei väärtusta nad ka oma elu paremaks muutmist.


Lisaks: neandertaallane- suurem aju– see tuleneb, kui palju töötled infot läbi, tunnetad. Kahtlustab, et neadertaallase nägemine oli nihkes– see võis olla tetrakromaatiline.Kes on nõid, kes preester.

Nõid- suudab midagi väljaliselt muuta, ruumi mõjutada. Selleks, et välja juhtida ehk olla nõid, on vaja et sisemaailm on täidetud – on tahe, tunded ja intelligents.

Antireaalsuses – esimesel tasandil peab olema 3 teisikut. (Budistide seas legend - buda sündis 3 teisikusse korraga.) See on antireaalsusteisik, kus tekkis 3 mina, mille vahel on jõukaared, mille vahel toimub väline info vahetus ehk mõtlemine (läbi platoo toimub suhtlus nende minadega). Vaimsus saab tekkida ainult siis, kui on välja arenenud intelligents – võimekus analüüsida energiaid.

VAIMSUS on jõu tunnetamine. Jõuga mängimine. Olen rääkinud: antireaalsus ja siinpoolsus. Meel elab meie keha sees, vägi elab kehast väljapool. Keha on piir. Mõtleme – sisemiselt toimivad protsessid: paneme erinevad mõisted kokku, tekib sünteesenergia, tekib uus mõte. Toome analoogi füüsilises reaalsuses – mees mõtleb omaette nurgas. Naine mõtleb vesteldes, siis vaatab, kuidas teine reageerib. toimib väljaline mõtlemine.


Usundid on selleks, et hävitada inimese võimekus muuta vaimselt midagi Ja valitseda siis inimesi. Usundid räägivad – ära mõtle, tunneta. Inimene, kes ei mõtle, ei ole vaimne inimene. Eestis juba mõnitatakse inimesi¬- võetakse suvaline tibin (nt kuulus nõid Nastja) ja öeldakse meedias, et ta on nõid ja inimesed krooksuvad kaasa. Tal pole grammigi nõialikkust. Kerros on midagi olemas. Ilona Kaldres on midagi olemas. See näitabki tegelikult, et inimesed ei mõtle.


Inimese suhtlus Jumalaga.

Me oleme siin looduse poolt antud keha ja meie mina. Keha annab infot läbi emotsioonide. Suhtlus jumalaga on ainul emotsioonide tasandil- jumal annab impulsi. Tunne on signaal, märk- inimene peaks oma tundeid analüüsima.

Kui oskaksime oma tundeid alati analüüsida, siis saaksime kõik vastused kätte, mida teha, kuidas olla, kuidas käituda. Me ei tohi eirata midagi. Peab jälgima- emotsioon kaob, kui teed õige valiku. Loomulikult on see palju keerukam. Tekitatakse head tunnet- nt kirikus saad tasuta asja, tähelepanu hea asja peale. Psühhopaadid ei suhtle jumalaga – neil pole tundeid.


Viha – kaitse ennast.

Süütunne – paranda ennast.

Hirm – ära roni sinna, sa pole ette valmistatud.

Lootus – kuhu püüelda. Lootus ei toimi, kui ei toimu iseenda muutmine.

Võlatunne – oled saanud kelleltki hüve, tee vastuteene.Mitmele võimule me allume?


1. Füüsiline, maine võim. Nt. liikluseeskirjad. Reeglid on loodud selleks, et reguleerida ühistegevust. Eesti riik ei ole väärt, et tema seadusi järgida. Kui öeldakse välja, et eelistame võõrast omale, siis nad on mind hukka mõistnud – see on juutide asumaa, koloniaalriik. Allutakse EL-i seadustele.

2. Vaimne võim, moraal. Mida inimesed meist arvavad. Seda saab eirata. (arvaku, mida tahavad. Minu ees on nad lipitsevad koerad. Sul peab endal olema) Mine tunkedes banketile – keelatud pole, aga saad halvakspanu osaliseks ja allud. Kes allub, seda puudutab see võim. Hannest ei saanud kah vangi füüsiliselt panna. Aga vaimselt saab hävitada. Meediakuvad – polariseeriti negatiivne rahva arvamus. Vaimne võim. Hannes on elus, järelikult ei allu

3. Protsessid, mis meid mõjutavad. Nt: *ilma muutused *Tuuakse siia araablased ja neegrid. On ühed, kes suudavad probleemi lahendada – võib-olla on sellest üle. Siin ei tasu olla illusionist.


Te allute kõik eranditult kolmele valitsusele. Suutke seda tunnistada. Me saame valida, kellele me allume. *Võite vahetada riiki. *Moraal – ühest seltskonnast teise. *Sündmused – valid. Teil on õigus valida endale juhti. Sisemaailm jaguneb kaheks- pärismaailm ja antud sisemaailm ehk tõlkur, mida saab muuta juht, kelle oleme valinud ise. See on laenatud sisemaailm, mille me paneme juhi valitsema, kui ise ei suuda valitseda. Valimised – inimene rituaaliga valib endale juhi. See poliitik saab inimese laenatud sisemaailma (tõlkurit) mõjutama.

13.01 ja 20.01.16 Raadiosaadete kokkuvõteKOMMENTEERI

*Sõnad- märgisüsteem. Rassism & tolerants

*Milline on intelligentne olend?

*Tunded- inimese suhtlus jumalaga.

*3 võimu, millele allume.

Tänapäeva usuhullus: rassism&tolerantsus