Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
ArengumaagiaArengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia
Arengumaagia

Arengumaagia
Arengumaagia


27.01.16 raadiosaate kokkuvõte

KOMMENTEERITeemad:

Eelmistest eksistentsvormidest pärinevad alateadvuse mustrid

Tolerantsus – kas avatus väärakustele või uuendustele?

Eelmised eksistentsruumid intelligentsi värvide järgi

Koostanud: Hella

Kust on alguse saanud see, et perverssus on popp ja normaalsus tuleb tappa?

Õnnestus saada mälupanka. Parasiitlus on vanem kui meie eksistentsruum. Parasiitlus tuli meie universumisse kohe tekkimise alguses sisse. Enne meie eksistentsruumi oli veel 3. Tajume neid teisi eksistentsruume planeetidena(7) - väiksemad kui meie universum(9). Tuletame neid eluvorme läbi intelligentsi – tumeroheline, punane jahelesinine eksistentsruum. Need olid 3 erinevat jumalat, kelle  parasiitsüsteem üle võttis, kuna neis puudus immuunsüsteem.


Tumeroheline eksistentsvorm – loomingu baasiline rikkuse, toimekuse ja ressursside planeet

Tumeroheline alateadvuse muster - võimu haaramine ehk näilised juhid, kes tegutsevad tegelikult võõra jõu pealt.

Parasiitlus tekkis tumerohelises eksistentsruumis. Roheline jumal tegi selle vea, et nägi parasiidis jumalat. Ta ei teinud vahet, kas ta on jumal enda jõu või võõra jõu pealt. Parasiitlus võttis selle maailma üle – viskas sealse jumala sealt maailmast välja nagu diktaatori. Paraku lagunes ja hävines maailm ilma jumalata. Sealsed elanikud olid sunnitud lahkuma.


Tumeroheline alateadvuse muster – kantimine

Tumerohelises anti hästi suur vabadus. Sinna tulnud parasiitlus aga kasutas sealse jumala ressurssi mitte tumerohelise maailma ehitamiseks, vaid iseenda parasiitsüsteemi ehitamiseks. Nagu poliitik, kes kandib riigieelarvest raha iseenda tasku. Nõnda parasiitlus tumerohelises avalduski.


Tumeroheline alateadvuse muster – väärisiksus ehk parameetrist väljas olemine

Kui siin planeedil sünnime me kindla ja muutumatu parameetriga (nt mees), aga saame valida, millises maailmas elame (nt ärimaailm, usumaailm jne), siis rohelisel planeedil sünniti ühte kindlasse ja muutumatusse maailma (nt kristlus), aga sai valida parameetri, kas oled seal nt juht, koristaja, teetööline, õpetaja vms.

Vaatame ühiskonda – elatakse mudelis, et tegutse, aga ei saa valida, mida teed. Järgitakse ette antud programmi. Parasiitsüsteemis antakse inimestele näiline vabadus valida, kas oled juht, koristaja vms, aga inimesed ei näe selle teist poolt, milleks on igasugune vabaduse kaotus. Inimesed sunnitakse elama kindlate ette antud mudelite ja struktuuride järgi. See on nonsenss. Energia peab liikuma inimese enda poolt loodud struktuurides.Punane eluvorm – taiplikkuse ja tundlikkuse baasiline planeet

Pärast tumerohelise maailma hävinemist korrigeeris parasiitlus ennast. Kui ta tumerohelisel oli võtnud maailma üle, siis punasel otsustas ta hoopis jumala ehk maailma juhi (sisu) üle võtta. Ta raius punase jumala ürgruudu tasandil tükkideks ja võttis üle. Planeet aga hävines ikkagi ja parastiilus ei saanud selle maailma akut kätte. Aku eksisteerib, kui on jumal ja maailm.


Helesinine eluvorm – nunnu ja vägivallatu pehmode planeet

Helesinine on tasemelt pooljumal.

Siin jättis parasiitsüsteem jumala koos maailmaga alles. Selle asemel võttis ta helesinise jumala juhtruumi 6 mina enda kontrolli alla ehk orjastas/zombistas selle jumala. Helesinine jumal elab varjusurmas/koomas ja toidab seda maailma ehk on aku - teeb, mis parasiitsüsteem tahab.
Siniste tugevuseks on mastaapsus. Siniste jumal on saatuslikult lahke, aga see lahkus läheb teda ümbritsevale parasiitlusele. Nii on helesinine planeet küll alles, aga seal pole elanikke. Sel hetkel, kui energia kätte saadi, tapeti kõik.

Helesinisel pidi olema ilus harmoonia, terved inimesed. See maailm tahtis luua ilusat õnnelikku paradiisi, kus kõik on ühendatud. Helesinisel planeedil puudus immuunsüsteem ehk nad olid relvitud. Helesinised elanikud elasid koos nagu vihmaussid, kes üksteisele viga ei tee. See pidi olema väga lühiajaline maailm, kuna oli väga kerge saak parasiitsüsteemile. Selles piltlikult tikuorgi otsa ehitatud maailmas piisas vaid ühest agressorist, et kogu maailm hävineks. Parasiitsüsteem oli nagu vihmausside keskele sattunud kana, kes lihtsalt sõi kõik ära.


Helesinine alateadvuse programm -võrdsuse tagaajamine

Inimesed tahavad alateadlikult helesinist ühiskonda. Inimühiskond on ehitatud helesinise planeedi järgi. See on see pehmokultuur – soov luua nunnu ühiskond, kus puudub vägivald. Tagajärjena parasiitsüsteemil hea tappa, vägistada ja teha, mis tahab. Nõnda on inimesed füüsiliselt küll pehmod, aga väljaliselt ollakse jõhkardid.


Tumerohelise ja helesinise eksistentsruumi segu alateadvuse programmina – uuendusi võetakse sisse vaid läbi parasiitsüsteemi.

Tumerohelisest loomingupõhisest eksistentsruumist pärit parasiitsüsteem on oma tööpõhimõtte võtnud üle helesinisest. Par sys väga peab arvet selle kohta, et ainuke, kes loob ühiskonda uuendusi, oleks tema ise. Inimeste looming võetakse alles pärast üle. Elu jooksul aga ei lasta loomingul avalduda, kuna ühiskond ei suhestu selle loominguga, seda ei võeta kasutusele. Siis ei teki suhestust päris loojaga.


Helesinine alateadvuse musterid – "hingesugulase otsimine" ...

Meil siin on palju teisikuid – iga teisik on erinevas reaalsuses. Helesinisel planeedil aga kehastusid kõik teisikud ühte reaalsusesse. Need teisikud suhtlesid omavahel. Nt kuna kehastusid nii siinpoolsuse kui ka antireaalsuse teisik, mis on vastassoost, siis seksiti iseendaga. See mudel on nüüd inimeste alateadvuse kaudu kasutusel siin planeedil. Nimelt otsivad inimesed enda teist poolt ehk hingesugulast ja kui arvavad selle leidvat, siis kujutavad ette, et teine inimene ongi tema ise. See ongi põhjus asjaolule, et kui naine ja mees on koos, siis üks on ori. Üks kujutab ette, et teine on tema ise ja millegipärast ei saa ta iseendaga hästi läbi. Üks on teenindaja ja teine on kunn. Me ei saa aru, et meie teine pool asub hoopiski antreaalsuses ja nõnda tahame teist inimest erastada.

... ja "kõik käib läbi Moskva".

Kuna helesinisel planeedil suheldi ainult iseenda teisikutega ja mitte teistega, siis kommunikatsioon käis ainult läbi valitseva juhtorgani. Kui oli probleem, siis ülemus oli see, kes ütles. Nad ei suutnud luua omavahel suhtlusvoogusid. Sinna tuli parasiitsüsteem, kes ei allunud moskvale, lõi oma hierarhia ja võttis üle. See ongi võti, miks peab kõik tegema zombideks. Peab kõik inimesed viima läbi moskva süsteemile. Siin planeedil peaksid meeskonnaliikmed oma jõu pealt omavahel suhtlema ja mitte ootama, et juht kõike ette ütleb. Par sys teab, et kuni meie maailmas leidub kasvõi üks inimene, kes ei allu parasiitsüsteemile, ei ole siinne vallutustegevus lõppenud. Parasiitsüsteem ehitab globaalset valitsust, et muuta kõik inimesed peavad tahtetuteks biorobotiteks – mitte ükski inimene ei julge ega taha kätt ette tõsta ja vastu hakata.


Tumesinine eluvorm – meie universum: karm immuunsüsteemi ja juhtruumi kasvataja

Kui meie universum tekkis, siis tuli Nõrkusejõud kohe alguses diili pakkuma. Ta tuli siia sisse helesinise ruumi akuga.

Siinne moto on jumalik inimene, sest jumalaid on vähe. Igaüks on oma saatuse sepp. Juhiks kasvamise alus on vaba tahe, keegi ei käsi sind. Vaba valik – inimene ise määratleb ennast ära, kelleks ta saab. Iga inimene teeb valiku, kelle heaks ta töötab. Keegi ei hakka parasiidiks vastu tahtmist. Kõik teevad valiku. Iga valik läheb kirja, kõik salvestub. Meie planeedi kord, tappa ja plajuneda, on immuunsüsteemi arendamise jaoks. Parasiitsüsteemi huvi on aga see, et inimesed oma immuunsüsteemi välja ei arendaks.


Eksimine ei ole viga. Viga on see, kui sa ei taha areneda.

Küsimus on tahtes, küsimus pole intelligentsis. Intelligents on see, mis meid viib eesmärgini. Intelligentsis on lubatud vigu teha – õpimegi läbi vigade. Tunnetuses võib tekkida illusioon -   taju, tunne vedas alt, kuna ei osanud piisavalt hästi tõlkida oma tunnetust. Saame parandada. Vigadest me õpime, aga tahe peab olema kompromissitult puhas. Probleem on see, et ei taheta areneda (ehk tahetakse parasiteerida).


Kuidas välja paistab, kas inimene tahab areneda või mitte?

Seda on raske tunnetada. Aga võti, kuidas näha:

kuhu inimene investeerib – arenev inimene väärtustab erilisi inimesi. Mitte arenev inimene fännab väärakaid.

On ühiskonnas popp sõna „tolerantsus“. Arenev inimene väärtustab erilisi inimesi. Mitte arenev inimene fännab väärakaid. Kõik, mis ei arene, see taandareneb. Arengut ei saa seisma panna. Taandareng on parasiitlus. Looduses on väga lihtne – sa kas arened või sured. Loodus ei armasta väärakaid. Looduses ei sallita mingisugust väärakust. Kes ei lähe uuendustega kaasa, see sureb. Ehk sa pead olema avatud uuendustele, mitte haigustele.


Jõul on 2 poolt – kui me kedagi armastame, siis me kedagi ka vihkame. Nt kui me armastame neegrit, siis me tapame valge. Siin ongi see sallivuse küsimus – mida te armastate ja mida te vihkate. Ja kõik, kes on suured puudega inimeste armastajad, on tegelikult mõrtsukad – nad tapavad arengu, nad tapavad inimese ja takkaotsa tapavad nad ka iseenda.


Neutraalne suhtumine on ilus legend – kas pole kogemust, või lased kellelgi teisel oma suhtumist kujundada. Suhtumine on filter: mida lased enda sisemaailma sisse, mida mitte. Ühiskonnas tehakse ajupesu "ära suhtu negatiivselt". See on vallutusretk: tahe tungida inimeste sisemaailma ja reguleerida, mida sa sisaldad ja mida mitte. Suhtumine on väga isiklik ja individuaalne elus. Sellega määratled ära, mis on sinu elus ja mis mitte. Millesse me suhtume jaatavalt, seda võtame me endasse, millesse eitavalt, seda ei võta. Vale suhtumine võib tekitada allergiat.
Kui suhtud puudega inimesse positiivselt, siis hakkab heaolu sinu ümbert kaduma. Kui suhtud positiivselt ehk avatult lisaga inimesse, siis tulevad sinu ellu uuendused ja heaolu tõuseb. Kui sinult tahetakse positiivset suhtumist kõigesse, siis nõutakse, et võta filter maha.

Iseseisev intelligentne olend omab sisemaailma ja ta määrab, mis on tema jaoks vastuvõetav ja mis on tema jaoks mitte vastuvõetav. Sisemaailm on privaatruum. Looduse poolt meile eraldatud individuaalne ruumi osa. Täpselt nii nagu ühiskonnas on meil korter – meie isiklik osa. Sisemaailmad ei tohi olla omavahel ühenduses. See on minu maailma osa. Sinna ei tule joodik ega narkomaan. Kui inimene teeb oma ukse lahti, on tolerant, siis muutub ta sisemaailm läbikäigu hooviks. Kui sa oled avatud ja kõik vastu võtad, siis muutudki sa parasiidiks. Parasiitlus teebki su räpaseks.
Tolerant on tegelikult paduuskik. Juba kirik ütleb, et lase jeesus oma südamesse – et ta saaks sinu maailma hävitada ja tema määrab sinu eest, mis on hea ja mis on halb. Alati, kui inimene hakkab midagi liigitama heaks ja halvaks, ilma, et ta üldse saaks aru, milles point on, siis tegelikult on tema sisemaailm lagunenud. Ja tegelikult ta täidab illusiooni ehk kellegi teise sisemaailma tahet.


Parasiitsüsteemi mure – meeletult kiire, kuna on tekkimas uus kollane eluvorm, aga siinse tapmisega pole veel lõpuni jõutud.

Parasiitsüsteemi huvitab tegelikult ainult üks asi – meie superjumala aku. Ta õõnestab seest poolt. Kogu mehhanism toimib jumala tapmise eesmärgil. Nt kirik on loodud organisatsioon, et tappa jumalat. Inimesed, kes keelduvad jumalat tapmast, need enam kirikusse ei lähe. Kui on aku kätte saadud, tapab ta kõik inimesed ära ja jätab mõned meeskonnaliikmed orjusesse. Terve ühiskond võitleb selle nimel, et surma saada.


Parasiitsüsteemil on suur mure. Tekkimas on järgmine – kollane eksistentsvorm, aga ta pole suutnud seda meie praegust tumesinist veel üle võtta. Parasiitsüsteem tahab olla õigel ajal kohe alguses kohal olla, et see uus maailm alla neelata. Muidu võib see kollane parasiitsüsteemi jaoks veel magusam suutäis haardest välja minna. Aga ta on jäänud siia kinni, kuna inimkond pole ikka veel vallutatud. Parasiitsüsteem kiirustab ja teeb vigu. Nt valge rassi hävitamine pole läinud plaanipäraselt, kuna see oleks pidanud olema palju aeglasem protsess.


Eelmistest eluvormelitest pärinevad alateadvuse mustrid – sitaste hingede programm: hävitades käesolev, tekib uus ja parem ja „tagasi koju“ ihalus.

Inimene, kes tekitab oma tegevuse käigus teistele probleeme, on sitane hing. Töö tegemise eesmärk peab olema probleemi lahendamine, mitte probleemi edasi lükkamine. Sitane hing peabki saama oma miinimumpalka ja kräunuma, sest ta ongi sitane hing. Aga probleem on see, et mõned sitased hinged on riigikogus: võtavad vastu pagulased, tekitavad probleemid. Iga inimene saab aru, et kui tuleb pagulane, siis ta tapab ja vägistab.

Algetel on tekkinud huvitav kogemus – hävitades ühe maailma, tekib uus ja parem maailm. Sellest tulebki inimeste programm endale auk kaevata. Punasest, helesinisest pärit inimesed arvavad, et tahavad koju minna, ei ole siit pärit. Nad teavad, et tahavad vanasse maailma tagasi, aga see maailm on hävitatud. Teavad, et tahavad uude kollasesse nagu paradiisi, et seal jälle kõik kihva keerata. Käesolevat ei arendata ega edendata, vaid tarbitakse ära, mängitakse bossi. Need sitased hinged kujutavad ette, et tulevad siia planeedile, tarbivad kõik ära ja siis lähevad edasi tarbima. Sitased hinged usaldavad parasiitsüsteemi ja kujutavad ette, et parasiitsüsteem viib neid edasi uude universumisse. Nad ei arvesta, et see universum andis neile kodu ja varjupaiga, mitte parasiitsüsteem.

Looduse otsus – parasiitsüsteem peab siin hävinema ja ei lahku siit. Kõik tema teenrid saavad ka siin karistuse kantud. Praegu on aeg, kus inimesed saavad sigatseda. Loodus annab 100% vabad käed ja aga see toob kõik sisu välja. Siin on kõik salvestuse all.